Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az,hogy amikor rám...

Miért van az,hogy amikor rám tör a magány valakivel mindig beszélnék?többi lent.

Figyelt kérdés

Nem nagyon vannak barátaim,édesanyámmal élek.Olyan sokminden van bennem amit nem tudok kivel megosztani.Napkozben,amikor dolgozok jól vagyok,de ahogy beesteledik egyedül érzem magam és beszélnék valakivel.

Ilyenkor van hogy társkeresőzök,de ahány idióta van ott mindig letörlöm

Miért nem érzem magam jól egyedül?


2023. aug. 24. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan vannak barátaim, de néha rám is pont akkor jön a magány, mikor pont nem ér rá egyik sem, pedig szociálisabb lennék. Szerintem ez teljesen normális, ha néha előfordul. Ha nincsenek barátok, az már nagyobb gond tud lenni. Az ember társas lény, szóval érthető, ha hiányérzeted van. Eljárkálni valahova vagy belépni csoportokba nem akarsz?
2023. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem 1 db haverom van, nem baratom, nalam ezek kulonbsegek.


Srac hetente - 2 hetente hiv/hivom. Dumalunk a semmirol kb, talan talizunk eszunk valamit es ennyi aztan jovok haza gepezni meg kirugtak sulibol (foiskola).


Emellett kezeles-rezisztens major depresszios vagyok, csak nyugtatot segitenek. Ongyilkossag? Ne is beszeljunk rola, annyi volt.


Mondjuk en egyebkent a problemaimat mindig magamban tartottam mert volt egy teszt amin felmertek IQ-t meg EQ-t meg mittom en mit, es az IQ-m nem volt nagy, atlagos volt, de az EQ-m magas volt. Ezt valahogy erzem is mert nagyon erzekeny vagyok es latom masok nezesen, arckifejezesen nagyon erosen, hogy mit erez mit gondol. Es latom, hogy a legtobb embert total nem erdekli es lesz*rja az en gondom, senki nem fog/akar segiteni, sot az ellenkezoje neha.


Ezert meg minek osszam meg a gondjaimat? Hogy lehanyjanak? Inkabb... mindegy hagyjuk

2023. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szőlőcukros_petraaa ***** válasza:
egy pszichológus is jót tenne biztos, vagy csoport terápia! ne add fell!
2023. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!