Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági kísérlet után...

Öngyilkossági kísérlet után mi történik?

Figyelt kérdés
Ha valaki pl. bevesz sok gyógyszert de megtalálják és kórházba kerül meddig tartják bent? És ha az illető kezelés alatt áll értesítik erről a pszichiátert akihez jár? A kórházban mit tudnak csinálni vele, hogy jobban legyen? Vagy csak telerakják nyugtatóval aztán mehet haza?

2023. aug. 25. 10:28
 1/6 Kitana. ***** válasza:
100%

Két hétig volt bent kb egy ismerősöm, foglalkoztak vele valamennyit, de nem tudok pontos részleteket, csak hogy minden nap beszélt vele orvos.

Szerintem változó, meddig van bent valaki, meg gondolom kórházfüggő is, biztos van olyan hely, ahonnan kidobnak, hogy menjél, ne foglald itt a helyet.

2023. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a mentális állapota. ,ált a protokoll 1 hét , és nagyon nem vergődnek vele , beszél vele a pszichiatér , reggel, délben ,este kap bogyót és azt csinál egésznap amit akar , kivéve el nem mehet.
2023. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ismerősöm, aki kb egy hónapig volt kórházban, bár neki nem kísérlete volt, csak szándéka, de diagnosztizált depressziós volt. Ott senkit nem engedtek ki addig, amíg önveszélyes volt, és nem egyetlen orvos, hanem bizottság döntött arról, hogy akarata ellenére meddig tarthatják bent. A gyógyszerek mellett volt pszichoterápia, terápiás foglalkozások, még a kórházi időszak után is. Neki segített hosszú távon, ma jól van.
2023. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szőlőcukros_petraaa ***** válasza:
100%
hétfőn megyek Thalassa házba Budapesten pszichiátriai haz nem tudom milyen de nem veszítesz semmit ha kiprobálod! csoport terápia foglalkoznának veled! gyere
2023. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
60%
Szia hozzám ki jött a mentő és mivel már a gyógyszerek bevételetől el telt kb 1 óra a helyszínen ki kellet mosni a gyomromat mert majdnem meghaltam eset kocsit is kellet hívni szóval 2 kocsi jött ki mosták a gyomrom infúziót kötöttek be vitték a toxikológiára. A subintenzívre monitor, oxigén maszk, pulzoximéter 1 napig voltam bent alacsony volt a vérnyomásom kaptam csomó gyógyszert hogy a vérnyomásom emelkedjen mert a mentő kiérkezésekor 70 volt a vérnyomásom. Vagy 30db infúziót kaptam egyszerre 2 karomba este már fel kelhettem az ágyból másnap ebéd után jött egy pcihologus beszélt velem pár percet aztán haza jöhettem egyébként krvara nem jó a gyógyszeres öngyilkosság nagyon szenvedős nyugtalan voltam arra emlékszem hogy vert a szívem mint az állat szédültem hányingerem volt annyira rosszul voltam hogy ki hívattam a mentőt
2023. okt. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovacs magdolna2 ***** válasza:
31%
Aki gyógyszerrel akar meghalni az nem akar meghalni, az csak segelykilatas...de onnantól fogva bármi bajod lesz ( akar szervi) nem fognak komolyan venni
2023. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!