Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normális ember...

Szerintetek normális ember egyáltalán ez a pszichológus?

Figyelt kérdés

Igazából én most 30 éves vagyok, de a probléma már a suliban kezdődött, hogy nem voltak barátaim, kirekesztett és lúzer voltam.

Érdekes, hogy a felnőtt társadalomban ez nincs annyira jelen. A gyerekek sokkal gonoszabbak mint a felnőttek.

De sajnos sok káros szokásom alakult ki na mindegy nem is ez a lényeg.

Mondtam, hogy nincsenek baráti, társas kapcsolataim.

Erre azt mondta ez az elmebeteg (nem tudok jobb szót mondani), hogy keressem fel a régi iskolai osztálytársaimat. Én nem vagyok doktor, sőt még okosnak sem mondanám magam, de sokkal jobb ha nincs társaságod mint ha egy társaságban te vagy a lábtörlő. És hiába leszek én akármekkora király, egy osztálytalálkozón mondjuk ugyanaz leszek aki 12 évvel ezelőtt voltam.

Fontosak az emberi kapcsolatok, de újak akik úgy látnak, hogy mondok egy személyes példát, kisportolt vagyok és nem dagadt. Vagy van pénzem ruhámra nem szakadt cuccokba járok. Tudom, hogy fontos a belső is, de visszakanyarodok oda amit írtam, hogy a gyerekek a leggonoszabbak a világon. Voltam egy két helyen a munkám kapcsán, romáknál is vidéken, mondták hogy így úgy milyen rossz lesz. Mégis azt kell, hogy mondjam a világon a gyerekek, a tinédzserek a leggonoszabbak egymással.


2023. aug. 28. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi van most, valami pszichológus lejárató kampány? Érzitek, hogy más megoldás nincs az itt megjelenő mentális problémákkal?

Úgy tesztek, mintha jártatok volna? Holott aki valóban jár, és jóhoz, az tudja, hogy ilyet pszichológus nem mond.

2023. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
A találkozón nem lesznek gyerekek. A többiek is felnőttek közben. Tudod, a többség harminc évesen már elhagyja a hülye tini énjét.
2023. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt a probléma veled van. Mi az, h “És hiába leszek én akármekkora király, egy osztálytalálkozón mondjuk ugyanaz leszek aki 12 évvel ezelőtt voltam.”?

Lószart vagy ugyanaz. Ha akkor csöves voltál, most meg sikeres, akkor azt igenis az orruk alá tudod dörgölni. Nem lehet, h az a gáz, h rohadtul nem vagy sikeres, nem vagy sportos? Ugyanaz vagy, akit akkor bántottak és valahol érzed, h jogosak voltam a beszólások? Vitted valamire az életben? Van családod? Házad, autód, jó munkahelyed? Esetleg BOLDOG VAGY? Nyilván nem, mert akkor nem írnál ide ilyen kérdést. Nem a pszichológusoddal van itt a baj…

2023. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Az, aki gyerekként ekkora kretén állat, felnőttként se kifejezetten jobb. Szerintem se érdemes ilyenekkel osztálytalálkozót szervezni magadnak, mert ha azt látják, hogy Te milyen jól nézel ki, vagy többre vitted mint ők, akkor módszeresen eszedbe juttatják a régi "lényedet", csak hogy ne érezzék magukat olyan nyomoréknak.
2023. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit, hogy mondom ezt (volt) tanárként, ki nem állhattam a legtöbbet, mondjuk a szüleik sem voltak sokkal másabbak. A tarsádalom nagy része sekélyes, érzelmi roncsok, így megpróbálnak másból is azt csinálni.

(4-es voltam)

2023. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inkább új kapcsolatok kiépítése felé nyitnék. A pszichológusnak ebben kellene segítenie. Sokaknak ugyanis nehezen megy az ismerkedés, barátkozás. A régi osztálytársakkal nem lehetne tiszta lappal indulni, megterhelné a kapcsolatot a múlt. Ettől függetlenül egy osztálytalálkozó nem rossz ötlet, ott is kialakulhat valakivel barátság, de a kérdező esetében inkább mások felé nyitnék.
2023. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!