Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig megkaptam a bélyeget,...

Mindig megkaptam a bélyeget, hogy személyiség zavar szociális fóbia adhd gyanú dysthimia asperger-szindróma egyéb kevert depressziós pánikolós szorongásos személyiség zavarok még sem tudom mitől vesztegettem el az évtizedeket az egész életemet!?

Figyelt kérdés

Egy elvesztegetett egyetlen egy hús-vér emberi halandó élet volt az enyém

Nem volt semmi értelme sem

Lehet az orvosok a szakik sem tudják hogy mivan én velem!?

Mindig csak rám nyomták a bélyeget és a hülye lúzer örök vesztes csődtömeg vagyok skatulyába vagyok/voltam szorítva világ életemben!!!

Mindig ez, hogy gyámoltalan gyáva félénk nyomorék csicska csíra annyira nagyon rosszul esik ez még évtizedekkel később is és most is!!!

Nehéz kiheverni a fájdalmat és bele nyugodni békét kötni hogy fújhatom lőhetem ezt az egész életemet!!!



#sors #Karmám
2023. aug. 28. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:

A sors sohasem fog már kárpótolni ezt nagyon jól tudom

Azért egy magamfajta ember ezért minek született meg és maradt életben ideáig nagyon hosszú ideig!?

Nyugodtan meg ölhettem volna magamat már nagyon régen régóta minek éltem ezért!?

2023. aug. 28. 18:00
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
teljesen együtt tudok veled érezni!teljesen! nem tudom mennyi idős vagy,én 35 éves férfi vagyok de ez a 35 évre vissza tekintek,gyakorlatilag semmi értelme nem volt...mindent elrontottam,hülyének néztek mert szorongok,rossz a memóriám rossz felfogó képességem stb stb jobb ha inkább "kidobom a kukába" és elfelejtem inkább, én most megprobálok eljutni adhd kivizsgálásra,egyre több helyen van!Pszichiáternél már 4 nél voltam és legalább 7-8 féle antidepresszánst kipróbáltam már és semmi hatás,semmi...most ebben reménykedem,rengeteget olvastam az adhd után annyira magamat láttam a tünetekben hogy nagyon furcsa lenne ha nem kapnám meg ezt a diagnózist...nekem is mind a 4 orvos azt mondta hogy szorongás és szociális fóbia..csak amit kaptam rá gyógyszert nem hatott,érdekes..na majd kiderül
2023. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na várj már, miért az orvosok címkéivel foglalkozol? Mi itt a valódi kérdés?

Mi sem tudjuk, mesélj.

Én pl. igazi jó tanuló, könyvmoly lány voltam, nemrég jöttem rá az ADHD-ra. Szar ügy. Nagyon szar. És akkor mi van? Keressek felelősöket? Találok, de a felelősöket felelősségre vonni nem lehet. Neked mi a célod, mit szeretnél?

2023. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A legfőbb JÓ,SZERETET,IGAZSÁG,tisztaság,békesség,öröm hiányzik neked, Aki Maga a mennyei ATYA, meg a fia az ÚR JÉZUS KRISZTUS, vagyis ISTEN.Tedd a következőket:beszélj,imádkozz,kérdd a segítségét az ÚR JÉZUS KRISZTUSnak, hogy vonjon Magához, hogy legyél az Ő gyermeke,és maradj is örökre. Fülelj lelkileg Rá, kérdd hogy vezessen az Ő gyermekeihez, akik mutatják neked az utat Hozzá.Kérj hitet,bizalmat is tőle felé, Aki szeret téged,mindenkinél jobban.JÉZUS mondta:aki kér kap, a zörgetőnek megnyittatik.Hozzá az ÚT.
2023. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!