Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus tud segíteni...

Pszichológus tud segíteni depresszión?

Figyelt kérdés
Ha a kiváltó okokat nem lehet megváltoztatni és a gyógyszer se használ akkor pszichológus vajon tud segíteni? Hamarosan megyek egyhez de nem tudom, hogy fog segíteni ha kipanaszkodom magam attól még nem változik semmi. De már nem tudom mit tegyek már nem is élnék legszívesebben.

2023. aug. 29. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Egy jó pszichológus tud segíteni, igen!

Fel a fejjel! Rendbejön a lelked! 😊

2023. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Klinikai szakpszichológus vagy pszichoterapeuta igen. Tanácsadó nem foglalkozhat ezzel.
2023. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó mert klinikai szakpszichológushoz megyek. De félek, hogy nem fog segíteni.
2023. aug. 29. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Érthető, hogy félsz, de neki ez a munkája. Neki és neked is bele kell tenned, hogy ez működjön.
2023. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem
2023. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
67%

Sajnos nekem a klinikai szakpszichológus nem segített semmit. Szinte csak úgy beszélgetett velem, mintha a barátom lenne. Kérdezte mi van velem stb. Semmi technikát nem mutatott, nem éreztem, hogy most valami történne.

Remélem te jobbat fogsz ki

2023. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az tud.
2023. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tud segíteni. Viszont nem ő fogja megoldani a problémádat, csak segít abban, hogy te old meg.
2023. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!