Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus tud segíteni...

Pszichológus tud segíteni azon, hogy utálom az embereket?

Figyelt kérdés
Nincs rossz szándékom az emberek felé de utálom az önzőségüket, hogy manapság senki nem foglalkozik a másikkal vagy csak én vagyok rossz környezetben nem tudom de már legszívesebben elköltöznék egy lakatlan szigetre annyira elegem van abból, hogy semmibe vesznek, nem vesz komolyan senki. Nincs kedvem se beszélgetni se emberek között lenni annyira elegem van már. Egyébként magamat is utálom nem gondolom azt, hogy én vagyok a tökéletes kivétel sőt sok rossz tulajdonságom van de legalább nem vagyok rosszindulatú, nem akarok bántani senkit. Beutaltak pszichológushoz depresszió miatt kíváncsi vagyok vajon ezen tud e segíteni vagy szenvedni fogok örökre...

2023. júl. 29. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé tipikus depressziós gondolkodás, sokan szenvednek így, mint te. Az orvos segíteni fog!
2023. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Punisher62 ***** válasza:
24%
A gyógyulást neked is akarni kell. A megfelelő gyógyszer, és beszélgetések meghozzák a kívánt eredményt.
2023. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szedek már gyógyszereket de ebben nem segít... Attól még, hogy gyógyszert szedek nem változik meg az életem és ahogy mások viselkednek. Talán kicsit kevésbé érdekel az a jó benne.

Biztos a sok csalódás, bántás miatt van ez jó tapasztalatom meg kevés.

Az a baj, hogy nincs boldogságom így semmiben a munkahelyen is csak a rosszindulat megy, lényegében mindenhol.

2023. júl. 29. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Próbálkozhatsz könyvek olvasásával (nekem pl. nagyon érdekes, hasznos volt Korb: Felfelé a lejtőn című műve), vagy a gyógyszer mellett terápiával.
2023. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem az embereket utálod, hanem azokat, akik bántanak. Csak ezt kiterjeszted a többi emberre, ez a depresszív rész, kicsit hasonló, mint egy előítélet.
2023. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező ez az emberutálat nálad demotiváció és védekező mechanizmus mivel bántottak és így szigeteled el magad, hogy ne sérülj megint. Pszichológus rengeteget tud ezen segíteni de ami fontos lenne még, hogy olyan kapcsolatokat találj amik biztonságosak és tudsz megbízni a másikban.
2023. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

az elfojtott érzelmeket meg lehet tanulni kimutatni,ne félj sírni mások előtt.

drogozni pedig nem kell.

2023. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!