Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Maszturbálás, mint az egyetemi...

Maszturbálás, mint az egyetemi szenvedés kompenzációja? (Bővebben kifejtem.)

Figyelt kérdés
Utáltam az egyetemet, de muszáj volt elvégeznem. Az egyetemi évek során nagyon rászoktam a maszturbálásra. Nemrég sikerült levizsgáznom és azóta nagyon ritkán van kedvem maszturbálni. Mintha megszűnt volna ez az igény. Lehet, hogy a maszturbálás az egyetemi évek okozta borzalom kompenzálására alakult ki? Mostantól már nem leszek maszturbálás függő?

2022. jún. 21. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Stresszlevezetésként alkalmaztad ahogy én is. Amikor stresszesebb vagyok többet csinálom, mert arra a kicsi időre legalább kikapcsol az agyam..
2022. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem is feltétlenül kompenzáció volt, lehet csak stresszlevezető. Most hogy az jelentősen csökkent, miután levizsgáztál, kevésbé van rá szükséged.
2022. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Csatlakozom az első két válaszolóhoz. Csak a stressz levezetése volt, és nem csak egyetem alatt müködik.
2022. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Jó neked ennek csak örülnöd kell bárcsak én is megtalálnám a kiutat már rég keresem.Visszatérve a kérdésre bizonyosan csak a stressz miatt volt és ez segített levezetni de már vége.Ez nem baj mert majd jobb lesz ezután önki nélkül a lányokkal.
2022. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Én már 12 éve járok egyetemre, nem merek lediplomázni, mert félek, hogy utána impotens leszek...
2022. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!