Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes pszichiáterhez forduln...

Érdemes pszichiáterhez fordulnom? bővebben a leírásban

Figyelt kérdés

Kívülről teljesen normálisnak az életem, szerető család, stabil munkahely, viszont nagyon önbizalomhiányos vagyok, és értéktelennek érzem magam. Ha egyedül vagyok és ideges, akkor apró dühkitöréseim vannak. Társaságban nem. Ott igyekszem nem látszani. Interneten nagyon is magabiztos vagyok,olyannyira, nagyon könnyen bonyolódom szexuális kapcsolatba random férfiakkal, viszont ezt annyira énidegennek érzem, hogy utána undorom magamtól és nagyon-nagyon megbánom, és mégis csinálom, olyan, mint valaki kényszerítene, de örömömet nem lelem benne egyáltalán. Ilyennel fordulhatok pszichiáterhez? Köszönöm!

23/L



2023. júl. 16. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Már megint egy újabb ember, aki képtelen megtanulni, hogy a pszichiáter meg a pszichológus két külön szakma. Neked pszichológus kell, méghozzá egy tapasztaltabb, nem pedig orvos, mivel nem vagy beteg, csak nem tudod, hogy éld az életed.
2023. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Pszichológushoz ma már csak az nem fordul, akit úgy neveltek, hogy az ciki és biztosan bolond.

Segítséget kérni menő és a legigényesebb dolog a "mai világban" a belsőnkkel foglalkozni. A külsőnk előtt van. Csak ugye a belsőnk nem látszik. Azt nem lájkolja a facebook.

2023. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Pszichológushoz fordulj, ahogy írták...

Adatlapot, referenciát nézz.

Néhány alkalom után biztosan érezni fogod: passzoltok -e, ha az első nem válik be, akkor sem szabad feladni, hanem másikat kell keresni.


A lelki folyamatok és a változás nem olyan gyors.

2023. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!