Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne féljek/agg...

Mit tegyek, hogy ne féljek/aggódjak?

Figyelt kérdés
Pár hete eszembe jutott és azóta minden nap azon agyalok, hogy nemsokára felnövök, nem leszek már gyerek. Még csak nemrég múltam 15, de nagyon félek, mi lesz velem, majd ha 18 leszek. Jó itthon úgy, hogy a szüleimmel vagyok, együtt játszok a tesómmal stb., de ha belegondolok, hogy pár év és ez már soha nem lesz így mindig nagyon elszomorodok. És ezen rágódok már hetek óta egész nap, nem tudom kiverni a fejemből.
2023. aug. 30. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Butaság ilyenen rágódni ès teljesen fölösleges is! A jelenben kell èlni ès tudni kellene èlvezned, nem azon agyalni, hogy mi lesz pár èv multán. Foglald el magadat, menjèl sportolni az jót fog tenni a testednef ès a fejednek is.
2023. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is voltak ilyen problémáim, és egyszerűen imádkoztam ezért Istenhez, és megértettem, hogy minden rendben, és vigyáz rám.
2023. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!