Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kötődök felnőtt nő...

Miért kötődök felnőtt nő léttemr a plüssállatokhoz ?

Figyelt kérdés

Van egy plüssbocim és imádom , minden este vele alszok és puszílgatom meg mondogatom neki hogy kicsim itt a mami .

Kb 2 éve vettem .

Az érdekes az hogy gyerekkoromban soha nem aludtam plüssökkel . Ez valahol a húszas éveim elején kezdődött.

( A kérdés komoly !) Én is nevetek saját magamon , de annyira szeretem .



2023. aug. 30. 20:04
 1/5 A kérdező kommentje:
+ ha valahol ott kell aludnom akkor viszem magammal , nélküle nem tudok aludni.
2023. aug. 30. 20:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy plüss bárányom van, azzal alszom én is, hiába vagyok feleség meg anyuka, jól esik átölelni, pont befér az állam alá.. Mondjuk én nem adok neki puszit és nem is beszélek hozzá (férjem szokta poénból szinkronizálni szerencsétlent)

Talán hiányzik valami az életedből, hogy gondoskodhass valakiről, vagy magányos vagy? Nem gondolkodtál még macskán/kutyán?

2023. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem plüss majmom van, 10+éve vele alszom. Imádom. Kollégiumba, táborba is vittem.

Azóta is vele alszom.

26 éves vagyok.

2023. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

22:00 vagyok.

Gyerekkoromban macival aludtam, most a telefonomat szoktam rá tenni a hasára,ott ébreszt.

Szerintem semmi fura nincs ebben, mindenkinek van olyan szokása, amit a másik furának lát.

2023. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt gyerekszobád.
2023. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!