Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a monotóniatűrésemet?

Figyelt kérdés

2023. aug. 30. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
mindfulness, flowélmény ezekre törekedj.
2023. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, tudom, hogy OFF, de hacsak teheted, keress olyan állást, ahol nem kell teljesen lezombulni. Tudom nem mindig van rá lehetőség, meg nem mindenki teheti meg. Szóval, ha megteheted...


Mert szerintem ez annyira az emberi természet ellen megy. Valamekkora monotóniatűrése alapállapotban mindenkinek van, de ez, hogy 8 órán keresztül ugyanazt, ez nem embernek való. Biztos lehet valahogy alkalmazkodni, csak milyen áron.


Esetleg, ha már belejöttél, fejben mozizhatsz. Én is ezt csinálom, pedig figyelni kell valamennyire a munkára.

Lehet úgy alkalmazkodtam, hogy túlélő mechanizmusként megosztom a figyelmem, lassabban megy, de amúgy szerintem belepusztulnék (nem gyárban vagyok, de nekem ez is monoton)


Respekt és kitartás!

De szurkolok, hogy sikerüljön valami jobb hely!

2023. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

#1


Ilyenkor a flow egyáltalán lehetséges? Mert ha igen, akkor taníts, Mester!

2023. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy ez nem neked valo. Nekem is a monotonia az alommelo es flow elmenyem van. De en gyerekkorom ota almodozo vagyok. Nem hallucinalok, csak el tudok feledkezni a valosagrol, mialatt tudom, mit csinalok. Az egvilagon barmit at tudok elni, ha nem szolnak hozzam es nem szol olyan zene, amitol falramaszok.

De en nem tanultam. Ilyen vagyok.

2023. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindfulness egyszerűen csak koncentráció kérdése..
2023. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!