Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kristály drog függőség?...

Kristály drog függőség? Akinek van vele bármilyen tapasztalata, legyen szives megosztani velem?

Figyelt kérdés
Átvette teljesen az irányítást az életem felett, bezárkóztam a szobába, napokon keresztül fenn szoktam lenni rendszeresen.. pár nap után fél nap alvás azutan megint pár nap ébren nagyon gyakori rendszerességgel.., enni szinte semmit, és mindenféle dizájner szarokat szivok,kristályt, crack kristályt, plusz alkohol stb...nem merek már emberek közé menni...memória nulla...meg látom az embereken érzem sokszor mosolyognak rajtam meg szivatnak ( meg is értem miért sokszor csak bambulok rájuk üres tekintettel és csak egy eroltetett mosollyal válaszolok, vagy még az sem jön össze helyette befeszült arc, rémült tekintet kb..félek hogy teljesen el butultam mégis folytatom ugyanugy tovabb...

2023. szept. 1. 07:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kérdést...a szavazás arra vonatkozik hogy létezik e 100% gyógyulás miután már nagy a baj ....
2023. szept. 1. 07:23
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Fordulj szakemberhez. Aki meg lenéz az forduljon fel és gyuladjon meg. A szeresek a legjófejebb emberek amugy.
2023. szept. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen, de csak segítséggel és kemény küzdelem árán. Keress egy segítő szervezetet!
2023. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje szívsz? Évek ?
2023. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, évek, kb úgy 4 éve minimum
2023. szept. 8. 02:05
 6/8 anonim válasza:
Én arra a szarra soha nem tudnék rászokni, annyira szétpörgeti az agyat, hogy alig szoktam bírni magammal. A legaljább designer cucc minél előbb tegyél le róla. Max bogyóval jó, már ha jó minőségű a laszti de magába halál. Esetleg ha van cannabis akkor nem annyira inkább speedez.
2023. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék az élményekre
2023. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem leszek népszerü, de szerintem először próbálj meg átállni valami kevésbé undorító drogra, amiről könnyebb lejönni. Ha brutál elvonási tüneteid vannak szerintem vagy szívj füvet, vagy inkább bogyózz párszor mert még az is jobb mint a kristály/crack/egyéb undorító designer sz4rok. De tényleg. A kristály szét épít, gondolom a fogaiddal már komoly problémák vannak, enni nem tudsz, agyadat szétkapja dúrván, crackhead leszel stb. Ha élni akarsz még sok évet, le kell vele állnod, és nem 1-2 hónap múlva hanem nagyjából azonnal.
2023. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!