Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért látom kövérnek magam...

Miért látom kövérnek magam másnap ,ha előző este többet ettem és miért látom magam vékonynak ha napokig nem eszek annyit?

Figyelt kérdés

Tegnap ehesebb voltam így többet ettem de megbántam és ma kövérnek látom magam

157cm vagyok és 49kg

Mindig attól függ hogy látom magam hogy mit ettem ,de soványnak csak akkor látom magam ha több napig eszek kevesebbet még kövérnek már egyből és napokig bűntudatom van.Gyulolom magam ilyenkor.


2023. szept. 3. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Testkèpzavar, menj szakemberhez
2023. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy szem és megfigyelőképesség.

Kövér nyilván nem vagy, de igen, ha többet eszel, vagy napokig kevesebbet, az rövid távon meglátszik rajtad. Kicsit teltebb a hasad, esetleg fel is puffad valamitől, máris egy picit pufókabbnak tűnhetsz. Fordítva ha kevesebbet eszel, a szervezeted kicsit többet használ fel, lehet vizet is veszítesz, olyankor soványabbnak tűnsz. Ez nem jelenti azt, hogy az alap testsúlyodat tekintve híztál vagy fogytál, ez egy normális rugalmasság.


Ha te TÚL kövérnek vagy TÚL soványnak látod magad, akkor lehet baj, mert a 49 kiló a 157 centihez pont ideálisnak tűnik. (És semmiképpen sem kövér)

2023. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jesszus, valahogy az összes rész elkerülte a figyelmemet, ahol arról írsz, hogy túl kövérnek látod magad. Ez esetben ez valóban probléma, próbáld tudatosítani magadban, hogy ez a fajta látvány teljesen normális, így működik a szervezetünk. Sportolsz egyébként?
2023. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen heti 5x,és nem eszek lisztes cukros tejes dolgokat,sem semmi zsirosat.

Amikor többet eszek sem ilyeneket eszek,mert megrögzött én félek hogy hízni fogok ezektől.

2023. szept. 4. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!