Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Deperszonalizacioban/derealiza...

Deperszonalizacioban/derealizacioban mi segit?

Figyelt kérdés

Szedek gyogyszereket, jarok pszichologushoz, szedek vitaminokat, semmi valtozas. Pszichologusnal igaz eddig csak 2 alkalommal voltam de ami velem tortenik az valami leirhatatlanul elviselhetetlen. Ugy erzem mintha a testemen kivul elnek, kivulrol latom magam. Es mintha egy lennek mindenkivel. El sem tudom mondani.

Pszichologus fog segiteni vajon ezen? Naploiras segitene? Barmi tanacsot szivesen olvasnek, nagyon szuksegem lenne segitsegre.


2023. szept. 5. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
A kiváltó ok kezelése! Nálam a krónikus bartonellosis okozta a deperszonalizációt.
2023. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan derult ki?
2023. szept. 5. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
En segitseg nelkul voltam fel evig bennuk. Total olyan volt mintha homalyosodott volna a letezesem, pedig lattam mindent meg minden de mintha ilyen magamban de be lennek zavra magamba es igy kivulrol latok mindent ez pszichiatria osztaly kiengedes utan tortent mert olyan dolgok tortentek ott bent amiket el sem hittem, meg alapbol introvertalt vagyok es amikor be vagy zarva 12 emberrel egy terembe aminek 3/4-e neurologiai eset nem is pszichiatriai es beszarnak/hugyoznak maguk ala, 39 fok van, kinyitod az ablakot a masik mar csukja be mert o meg a 39 fokot szereti talan meg tobbet is. Na de. Na de. Az alvas. 12 ferfi horkol egy viszhangzo teremben, az egy szenzacio. Meg is konnyeztem annyira szep volt. Jajj es a veres borotvapenge meg ilyenek a wc furdoszobaban... de szep emlekek..
2023. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En is voltam mar pszichiatrian, de nem volt ennyire szornyu, nagyon sajnalom hogy mindezt at kellett elned.
2023. szept. 5. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:

4


ezek meg viragszirmos mezei emlekek a bentletrol amikor kapucnis srac figyelt engem majdnem egesz nap, de ez mar zart osztaly.

2023. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!