Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet úgy flashback-em,hogy...

Lehet úgy flashback-em,hogy sosem drogoztam és nem is volt elnyomott gyerekkori traumam?

Figyelt kérdés
Ma otthon volt egy teljesen egyértelmű flashback-em meg az óvodából visszamenőleg. Nem volt egyáltalán rossz,valószínűleg a szekrény illata hozta elő,amit kinyitottam. Nem egy traumatikus élmény, de egy pár másodpercre határozottan megint az ovi menzajan éreztem magam. Sosem volt ilyenem. Ez normális,hogy viszonylag normálisan mentális állapotban ilyen elofordul?
2023. szept. 5. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem millioszam van. Szerintem en ugymond alfaba tudom juttatni magam sokszor, bambulas kozben. Monoton tevekenyseg, ablakon kibamulas kozlekedesnel. Nem hallucinaciok, de szobak alaprajza megvan, ki hol allt, mit ereztem akkor.

Ha csak most erezted, az nagyon furcsa lehet, de remeljuk, semmi rossz nincs benne.

En otven vagyok, erzekeny, eros fantaziaju, almodozos.

2023. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!