Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek után hogy álljak fel...

Ezek után hogy álljak fel mentálisan?

Figyelt kérdés
Elég nagy csalódás ért, talán eddigi életem legnagyobb csalódása. Részleteket nem szeretnék kiírni, annyira nem is lényeges. Nem annyira súlyos a helyzet, hogy teljesen világvége hangulatom legyen miatta és totál depressziós legyek, de sokkal rosszabbul érzem magam, reménytelenebbül. Egész délután sírtam, már fáj a szemem. De nem akarom így élni az életemet, mostanában jobban alakultak pedig a dolgok, nem akarok megint lesüllyedni a mélybe.
2023. szept. 6. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azon vagyok, hogy lefoglaljam magam. Így telnek a napok és idővel megfeledkezel róla.
2023. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz lesüllyedni a mélybe, ahhoz te magad is ugyan úgy kellesz. Nehéz ilyenkor, én ezt elhiszem és tapasztaltam is. Sírd ki magad, a sírás is egészséges mert sokkal nyugodtabb leszel a végén és könnyebben fogsz tudni gondolkozni. Mindenből van kiút. Próbálj olyan dolgokat csinálni amik boldogabbá tesznek esetleg meg is nevettetnek. Feledkezz meg mindenről ami rossz.
2023. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne próbálj küzdeni a rossz érzéseid ellen. Ha friss a dolog, akkor még nincs itt az ideje, hogy talpra kelljen állnod. Teljesen normális, hogy most a reménytelenség érzése tölti ki a gondolataidat. Én nem javaslom, hogy azt tettesd, mintha minden rendben lenne, hiszen ilyenkor pont az lenne a furcsa, ha kedved lenne az olyan dolgokhoz, amikhez egyébként szokott lenni. Hagyd, hadd fájjon és sírj, ha azt érzed, hogy kell. Hamarabb elmúlik, ha szembenézel vele. Túl fogsz lépni rajta, ez biztos, de hagyj időt magadnak.
2023. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első pár nap nehéz, utána fokozatosan jobb


Ha valami nagyon padlóra küld, az a mondás h aznap nem döntök semmiben, hagyom h rohadtul fájjon, mert tudom h egy nagy alvás és másnap már nem látom olyan borúsan.

2023. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!