Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sok stressz, étvágytalanság?...

Sok stressz, étvágytalanság? Magneb6 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban néha, most már kemény egy hete van az, hogy reggelente nincs étvágyam. Gyakran napközben azért megjön az étvágy, de valahogy tegnap már az se volt oké vacsorakor. Nem fogom drasztikusan, tomom az ételt, de nem esik jól.

A Magneb6 pl étvágy fokozó? Lenne értelme szedni?



2023. szept. 8. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:

B1 jó étvágyfokozó, de nem ártana tudni, mi okozza az étvágytalanságot. A Magne B6-ot valamiért felkapták, de ne szedj semmilyen kombinált szert, vedd meg a jó minőségű magnéziumot (pl. GAL Mg-laktát por remek ár-érték arány) meg egy jó B-komplexet (pl. YiYa B komplex + GAL kolinsó-cseppek)

Magnéziumszedéskor figyeld a káliumra, ha felborul az egyensúlyuk, az is okozhat stresszelést, szorongást.

Ha b1-hiányod van, benfotiamint érdemes szedni (zsíroldékony b1, nem pisiled ki, mielőtt hasznosulna), iherbről éri meg rendelni, vagy háuiorvossal írass fel Tiavella 300-ast.

2023. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magnéziumot és b komplexet szedtem eddig, de a B komplex olyan büdös és rossz ízű, hogy nem megy.
2023. szept. 8. 08:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Alapvetően ideges vagyok, felmondtam egy fos munkahelyen, egy hét még visszavan, kivagyok, túl lennék rajtam, de valahogy mégis sajnálom hogy így alakult mert nem tudom így mi lesz később? Nagyjából ennyi. Bízom benne hogy ez egy rossz időszak.
2023. szept. 8. 08:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeteted a májat, velőt, zúzát és egyéb belsőségeket? Jól elkészítve felségesek, és természetes B-kompkexek.

Milyen márkájú B-komplexet szedtél? nekem is volt, ami rám rohadt :D

2023. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
VitaKing Stressz b-komplex multivitamin. Képtelenség az íze és a mérete.
2023. szept. 8. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
A Vitaking egy kakihalom, minek szedted be? A többire válaszolj lszi.
2023. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaaa bocsi, szóval a májat és a zuzat szeretem, de a többit nem. :D igazából így, hogy nem sok étvágyam van, nem is van ihletem főzni
2023. szept. 8. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!