Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehetett egy jel?

Ez lehetett egy jel?

Figyelt kérdés

Hetek óta rágódok a párkapcsolatomon és még a szakítás sem kizart. Jelenleg terápiára járunk próbáljuk megjavítani.


Ezen kívül a munkámban sem érzem hogy a helyemen lennék és haszontalannak érzem magam benne, evek ota csinálom.


Sok önismereti könyvet olvasok.


Tegnap délután nagyon fájt a fejem és úgy éreztem lappang bennem valami. Estére újra fájt a fejem és rázott a hideg, kicsi lázzal.

Most reggel már jobb kicsit, de tompa vagyok.


2023. szept. 8. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ebben mi kellett volna jel legyen..

Viszont az jó, hogy próbáljátok helyre hozni a kapcsolatot és nem eldobni. A munkádban pedig érthető, hogy haszontalannak érzed magad mert valószínű hogy ezt sugallják beléd (mert ez mindenhol szokás valamiért) + a magán életed sincs rendben ezek szerint ami ugyanúgy kihat az egész napi gondolkodásodra, közérzetedre (kivéve ha nincs 6 méteres egód mint néhány embernek.)


A fejfájásod akár a stressztől, szorongástól is lehet. Stresszes időszakban én is nagyon sokat voltam így, aztán a stressz megszünésével (lassan) elmúltak a tünetek.


Nem tudom, hogy a terápián kívül tesztek-e valamit a kapcsolatért még, de jó lenne. Akár egy kis apróság is sokat számít (megkérdezni párodtól hogy érzi magát, milyen napja volt, tudsz-e segíteni valamit neki, kommunikáljatok/beszélgessetek higgadtan.)


Természetes ami veled történik, próbálj pozitívan tekinteni a jövőre/jövőtökre és úgy tenni érte.

2023. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!