Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha elmegyek egy pszichiáterhez...

Ha elmegyek egy pszichiáterhez és megkérem, hogy írjon valami szorongásoldót, felírja kérésre?

Figyelt kérdés
2023. szept. 8. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
nem
2023. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Dehogynem
2023. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem így működik.
2023. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Biztos nem, míg nem beszélt veled pár alkalommal
2023. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

És ha SZTK-ba megyek pszichiáterhez?

Elmondom a panaszaim, akkor ad valamit?

2023. szept. 8. 22:56
 6/16 Kroms ***** válasza:
75%
Nekem már az ideggyógyász is felírt SSRI-t első alkalommal, egyszerű alváspanaszra.
2023. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Két választásom van, az egyik magándoki, de régen kórházas doki volt, őt ismerem, hozzá jártam régen, szedtem gyógyszert is. Vagy ő hozzá megyek vissza, vagy kórházba pszichiátrián kérek valamit.


Tudom, hogy van gyógyszermentes megoldás, de az hosszabb idő, nekem most sürgősen kell valami, egy hónapja nem mentem ki a lakásból, gyász miatt és el fogom veszíteni a munkám, akkor pedig mindennek vége, kezdődhet minden az elejéről.

2023. szept. 9. 07:01
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Hiába pontozzátok le az első pár válaszolòt, lelkiismeretes orvos nem ír fel látatlanba gyògyszert.


Kérdező : ha olyanhoz mèsz, aki már ismer, és aki már előtte írt fel neked gyògyszert, az valószínűleg most is simán fog neked írni, ne aggódj

Vadidegen viszont biztos nem.

2023. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

7

Akkor neked súlyos panaszaid vannak. A kérdés alapján simán gyogyszerfuggonek tűntél.

Hétfőn keress orvost. Szakrendeloben nem biztos, hogy azonnal fogadnak.

2023. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kórházi pszichiáterhez kell beutaló meg időpont? Már nem emlékszem.

De lehet megkérdem a régi dokimat, felkeresem, mit tud tanácsolni, hova menjek vagy tud-e ő írni valamit.

Az a baj, a gyógyszerek nevére sem emlékszem, amiket kaptam, 2 fajta volt, ez nekik meg van gépben?

2023. szept. 9. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!