Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom elfogadni a fizikális szépséghibáimat ami konkrétan az őrületbe kerget?

Figyelt kérdés

Pattanások után maradt hegek miatt felnőtt korban nem bírom elfogadni amikor látom a tükörbe


Már próbáltam ezer meg ezer dolgot, javult, de nem eleget, hogy normálisnak érezzem magam


Úgy érzem, hogy nem vagyok elfogadható, és ez így megy egy ilyen, amint egy kicsi jelét is kapom ennek teljesen letörök és úgy viselkedek mint egy 10 éves kis gyerek (vagyis nem mivel állandóan rejtegetetm ezeket az érzéseket, nehogy kiderüljön)


Úgy érzem szüleim cserben hagytak amikor kellett volna a segítség, most meg már az egész életem el van cseszve, nem tudom mit csináljak, de konkrétan kezdem elveszteni az agyam a magányban, nem alszom jól sokszor és csak ez a gondolat jár a fejemben, nem tudom, hogyan tudnám elengedni


ja meg a hajam is elkezdett őszülni 25 éves koromban, valszeg az állandó stresszelés miatt, azért mert nem találok megoldást rá


MEGŐŐŐRÜLŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐK


30F


2023. szept. 13. 02:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erre van valami kozmetikai megoldás, börcsiszolás, vagy lézer? De nemsokára biztos jön valaki aki többet tud mondani erről.
2023. szept. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy már kezdek kifogyni az ötletekből amit tudok próbálni, már ráköltöttem lassan egy autó árát
2023. szept. 13. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Most csak gyorsan beírtam a googleba, hogy pattanás hegek eltüntetése. Első találat: "Az aknés hegek eltüntetésére népszerű megoldás a TCA (triklórecetsavas) hámlasztás. Minden peeling 10% felett orvosi hámlasztásnak minősül, ami azt jelenti, hogy képes az epidermisz (a bőr felső rétege) alá hatolni. A TCA hámlasztás célja a kollagén termelődésének támogatása."

Az is kérdés, hogy mennyit szánsz rá. Mire költötted a kocsi árát? Krémekre? Őszintén szólva én azokban nem hiszek, akkor inkább ez a mélyhámlasztás, vagy valami lézer.

Tuti van megoldás, csak én nem vagyok ebben otthon, de csak jön már valami kozmetikus szépségiparos és válaszol.

2023. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kezelésekre költöttem sokat


ultra mélyhámlasztásra akarok még menni októberben, de az olyan h 1 hónapig vörös a fejed, na abban még van reményem

2023. szept. 13. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Lézer?
2023. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy bőrgyógyászhoz, az állítson össze bőrápoló csomagot + ajánl kezeléseket, ne te kísérletezz.
2023. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tölts időt olyanokkal, akik elfogadják a testedet. Fogod látni rajtuk, hogy nem ítélik el. És akkor te sem fogod annyira elítélni.


Olvastam, hogy magányos vagy, de ez rajtad múlik. Mehetsz emberek közé, társasjáték klubokba, kirándulni, néptánctanfolyamra, akármi. Szervezhetsz találkozót a téren, beszélgetős sétát egy-két haverral.


A pattanások pedig gyulladások a bőrben és közük van az inzulinhoz, amit a vércukorszint emelkedése okoz, amit meg a szar modern kaják okoznak. Egyél halat, húst, tojást, vajat meg zöldséget és semmi mást.

jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!