Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan és mivel töltitek fel...

Hogyan és mivel töltitek fel magatokat energiával?

Figyelt kérdés

2023. szept. 13. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Én a gyermekemmel!

Van egy 2 eves kisfiam.

Ha rossz napom van szorongok tudom hogy nekem fel kell nevelnem

És végig mellette kell hogy legyek.

És ne abba nőljon fel amiben én sajnos!

2023. szept. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ma tekertem egy hatalmasat-30 km-t. Zenét hallgattam közben. 3 gyerekem van, egy autista. Hát én nem vagyok tökéletes anya, akit a folytzon kiboruló gyereke feltölt vagy a hajnali kelés a nagyokhoz. Imádom őket, az élketeim, életemet adom értük stb stb...de pont, hogy kell valami ami az enyém. Ez lett most a bicikli. Remélem bírja a térdem. Elég mélyen voltam a nyáron még keresem önmagam, de úgy tűnik a tekerés jó lesz egynek, hogy magammal jól érezzem picit magam. És utána több enregiám legyen anaphoz.
2023. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fúú de hibásan írtam, na mindegy. sietek a suliba :)
2023. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 Sajnálom, hogy ilyen élethelyzeted adódott. Ha gondolod, írhatsz privátban, és ha más nem, meghallgatlak, beszélgetek veled. Szörnyen ki lehetsz.:(

Vigyázz magadra!

2023. szept. 13. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is biciklizéssel, de most annyira depressziós vagyok, hogy ahhoz sincs kedvem. :(
2023. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kitartást!:(
2023. szept. 14. 04:53
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Én délelőttönként 2 órát horgászok. A horgászat csak fedősztori, valójában csak lazulok.
2023. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!