Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyes tényekről nem szabad...

Egyes tényekről nem szabad beszélni azért, hogy az ember ne számítson energiavámpírnak?

Figyelt kérdés

Egy Facebook-csoportban megszóltak, hogy megkeseredett vagyok, amiért írtam a lakóhelyemen tapasztalt problémákról, a helyi kormánypárti önkormányzat viselt dolgairól.


Itt egy kérdésnél jellemeztem a társadalmat. Plusz leírtam, hogy szerintem az emberek betegesek, tele vannak civilizációs betegségekkel, gyógyszereket kell szedjenek. Megkaptam, hogy mi vagyok én, szanatórium ennyi gyógyszerrel? Meg hogy energiavámpír vagyok.

Nekem mondásom, hogy egészséges ember nem létezik. De ez nem is gond, fejlett az orvostudomány. Inkább az a negatív, aki támad eme kijelentés miatt.



Fentiek csak példák a közelmúltból....



Szeretném megérteni, ha tényleg velem van a baj, bár attól tartok, nem.

Én merek beszélni a tényekről, ha szóba kerül, viszont engem is idegel fel.


2019. febr. 15. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában túlságosan divat a "lássuk a pozitív dolgokat" és ennek egyfajta erőszakos "mindenkire történő rákényszerítése". Elég akár egy bejegyzés, hozzászólás is, hogy az embert "energiavámpír" vagy bármi jelzővel illessék. Mindenki kiképezte magát önjelölt pszichológusnak és akár személyiségzavart is diagnosztizálhat pár mondat alapján (amit sima pszichológus sem tesz, max klinikai szakpszichológus)...
2019. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Aki sokat panaszkodik, arra hamar rásütik, hogy energiavámpír. De!! Ha a panasza jogos, és a többiek mégis őt, mint áldozatot hibáztatják, akkor az igazi energiavámpírok az empátiával nem rendelkező áldozathibáztató emberek.

Valójában bárki lehet energiavámpír, aki mindig csak a magáét mondja, de másokat nem hallgat meg. Sőt a legnagyobb energiavámpírok a beképzel, öntelt emberek, rájuk nem a panaszkodás a jellemző, sokkal inkább az ellenkezője:az állandó dicsekvés.

2019. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!