Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ilyen erős reggel a...

Miért ilyen erős reggel a szorongásom?

Figyelt kérdés

Attól a pillanattól kezdve, hogy felébredek elkezd olyan gyorsan verni a szívem mintha futottam volna, vagy ilyesmi.

Nagyon rossz érzés, és nehéz így felkelni meg elkezdeni a napot, hogy még semmi nem történt de én már szét idegeskedem magam.


Napközben is hasonlóan szorongok attól függően, hogy mennyire tudom lefoglalni magam. Estére viszont általában jobb szokott lenni.


Szóval nem tudom mit tehetnék ez ellen, nagyon megnehezíti így a napjaimat ez.



#szorongás #Reggeli szorongás
2023. szept. 13. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Reggel magasabb a kortizol szint, ami a nap folyamán csökken. Ez egy stresszhormon, és reggel azért magasabb, hogy segítse az ébredésed, mivel élénkít. Vesztedre ez azzal jár, hogy szorongani kezdesz.
2023. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De régebben ennyire nem éreztem magam szarul reggelente.


Nem tudom, mit tudnék tenni ellene.

2023. szept. 13. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha nincs semmilyen külső ok, ami miatt izgulsz, akkor lehet, hogy szorongásos betegséged van. Pszichiáter szakorvos tud neked írni olyan gyógyszert, ami segít.
2023. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Hasonló helyzetben voltam én is másfél éve, pszichiáter szakorvos antidepresszánst irt fel , több min fél év után múlt el ez a rossz érzés. Menj el orvoshoz ne hagyd , hogy bármi is elhatalmasodjon rajtad. Jóbbulást!
2023. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy semmilyen kulso ok miatt erzi igy magat valaki. Altalaban valami lappango dolog valt ki ilyeneket. Nincs is az ember feltetlenul tudataban. 15 ev gyogyszerszedes utan mondom, hogy csak az irasson fel ilyeneket, aki nem banja ha tonkremegy az elete a bogyok miatt. Nezzetek utana annak, hogy bumerang hatas es tarsai.

Kerdezo, inkabb pszichoterapiara menj, minthogy barmilyen gyogyszert szedj.

nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!