Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline vagyok?

Borderline vagyok?

Figyelt kérdés

Írtam magamról egy leírást hogy kicsit tisztában legyek saját magammal és tudatosíthassam hogy miért csinálok dolgokat úgy ahogy és miért érzek úgy ahogy


Imádom ha bunkók , flegmák velem. Mikor nem is szeretnek csak azt mondják. Szeretem ha kihasználnak, vagy megaláznak, ha semmibe néznek és cserben hagynak. Ha csak akkor keres valaki engem mikor valamire szüksége van.

Amikor semmit se jelentek a másik embernek csak szórakozása tárgyát.

Látszólag szenvedek ezektől még is eltűröm és nem vagyok képes egyszerűen elegedni őket. Néha egy szimpla tiltás is megoldaná. De nem megy az elszakadás. Közben a valóban értékes embereket gyakrabban alábecsülöm és könnyebben elutasítom.

Ezt mind pusztán azért hogy mindig legyen ellenség, hogy legyen kit gyűlölni, utálni, Legyen kire végtelenül haragudni és mindig legyen kit démonizáljak hogy aztán bosszút állhassak a bántásokért🔥🔥

EZ VAGYOK ÉN! MINDIG IS EZ VOLTAM!😜


Szerinted ha ez mind igaz rám, akkor borderline vagyok? Márpedig igen , így gondolkodok csak talán még magamnak se ismertem be sokáig viszont tény hogy sokáig tűröm hogy bántsanak aztán hirtelen el akarom pusztítani az illetőt.

20/F



2023. szept. 20. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A borderline-ok nagyon utálják magukat, sok köztük az öngyilkosjelölt, kórházról-kórházra járnak, a kötélen táncolnak. A fő kérdés: Hogyan tudod (egy kicsit is jobban) megszeretni magad?
2023. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én diagnosztizált borderline vagyok és semmiben sem hasonlítasz egy borderlinera neked valami más bajod van.
2023. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Orvos (pszichiáter) fogja megmondani, hogy mi a bajod.
2023. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazságügyi pszichológus szerint borderline személyiséggel rendelkezem antiszociális és nárcisztikus, autisztikus jegyekkel
2023. szept. 21. 13:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4. Az nem gyenge kombó.
2023. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Durva vagy, rám nem hasonlítasz.

Borderline vagyok

2023. szept. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
#4. Autisztikus inkább. Viszont mindegyiknél széles a spektrum.
2023. szept. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7, szerintem is.
2023. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az antiszociális és a nárcisztikus vonal javítható, ha fokozatosan megbékélsz magaddal.
2023. szept. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Off kérdés de hogyan kerültél igazságügyi pszichológushoz?
2023. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!