Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesti pszichológus, aki...

Budapesti pszichológus, aki empatikus, kedves, és a szorongás és depresszió a szakterülete?

Figyelt kérdés

Oh és ha lehet, akkor nem horror áron dolgozik...


Tudnátok ilyet ajánlani (valós személyes tapasztalat alapján)?



2023. szept. 20. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Hat ha nem az utolso ketto kriteriumra ervenyes mindegyik pszichologusra.. hogy empatikus es kedves azt meg embere (pszichologusa valogatja, proba-szerencse)
2023. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 olvasd el újra a kérdést, és légyszíves csak akkor válaszolj, ha tudsz valami hasznosat írni rá. Köszi.
2023. szept. 20. 19:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, futólag ismerem, és nem kliensként volt vele dolgom, de nagyon jó arc: [link] nézd meg az írásait, ha szimpatikusnak találod, szerintem egy próbát megér. Az ár sztem korrekt.
2023. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

2


Ok alapbol ezeket tanuljak. Kb. mindegyiknek tudnia kellene ezeket kezelni (attol fugg mennyire aldozata magat fel a sulinak), max szakosodasnal lehet peldaul szexualpszichologus meg ilyenek.


A valaszom ugyanaz. Vagy nem tudom mit vartal? Irjam be a keresobe helyetted es menjek el merjem fel? Ez ilyen mindekinek ahogy irtam. Penzbe kerul a magan, es proba-szerencse. Nagyon sok hulye, nehany olyan amilyet te leirtal. Az hogy empatikus meg kedves resze a munkajanak, ha ezt nem tolti be el lehet menni onnan. Ez a baj, hogy proba-szerencse hiaba vagy ezen felhaborodva es nem talalod hasznosnak a valaszom.


Sajnalom. En is voltam 7 pszichologusnal, TB-snel, maganban, tobbnyire kedves szavakat hasznaltak es vegeztek a dolgukat "Hogy erzi magat? Latom jobban van pozitivabb nem?" Na most?

2023. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 bocs, de mit nem lehet érteni azon, hogy aki tud ajánlani konkrét személyt, az írja meg a nevét? Ez tényleg nagyon egyszerű feladat :D Elhiheted, hogy én is voltam több szakembernél is, tudom, hogy működik a rendszer. Pont a próba-szerencse faktort lehet kikerülni azzal, hogy ajánlásra megy az ember, nem pedig random rábök egy névre a neten.


A pszichológiának meg rengeteg területe van, párkapcsolati, szexuál, gyerek, stb, ezért írtam oda pontosításként, hogy engem melyik érdekelne...


Értem, hogy unatkozol, de szerintem elég, ha csak olyan kérdésekhez írsz választ, amire tényleg tudsz valami választ...

2023. szept. 20. 20:49
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Senki nem fog Neked nevet ajanlani. Egyreszt mert aki masnak jo, nem biztos, hogy Neked is jo. Masreszt, a jobban let elso lepese, hogy kezedbe veszed a sorsod es keresel.magadnak megfelelo szakembert, aki neked jo, nem felhivod, akit valaki ide bufog.
2023. szept. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 nem tudom, mi nem egyértelmű azon, hogy ha nem tudsz választ írni, akkor ne írj inkább... a legtöbb ismerősöm ajánlás alapján találta meg a pszichológusát, csak ők más jellegű problémával, mint az enyém. Tényleg annyira felesleges ez a kötözködés.
2023. szept. 21. 09:53
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Abban mindenképp igaza van, hogy azzal egyáltalán nem szűkítetted le a kört, hogy depresszió és szorongás. Ezek nem területei a pszichológiának, mint a szexuál, gyerek meg amiket írtál. Ezekhez mindegyik ért. És azzal is egyetértek, hogy az ajánlgatásnak nem sok értelme van.
2023. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Beirod a google-be, "klinikai szakpszichologus, depresszio es szorongas Budapest"

Szivesen!

2023. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen érthető, és jogos a kérdés, tekintve, hogy sok pszichológus teljesen alkalmatlan arra amit csinál.
2023. szept. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!