Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesti pszichológus, aki...

Budapesti pszichológus, aki empatikus, kedves, és a szorongás és depresszió a szakterülete?

Figyelt kérdés

Oh és ha lehet, akkor nem horror áron dolgozik...


Tudnátok ilyet ajánlani (valós személyes tapasztalat alapján)?



2023. szept. 20. 19:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#9 a szövegértési készségeidet fejleszd, és akkor talán felfogod, amit már írtam fentebb: már elég régóta keresek szakembert, és voltam két személynél is, de továbbra is keresek.


De azt látom, hogy neked is nagyon kéne egy, mert azért vannak bajok rendesen.

2023. szept. 22. 18:30
 12/13 anonim ***** válasza:
72%

Kerdezo, a 7 es valaszodtol kezdve szerintem felreertettel valamit.


Azt hitted vegig velem kommunikaltal, de en csak az 1 es 4 voltam. Latni is lehet az irasomon, ekezetek meg minden. Kulfoldon elek, lusta vagyok at alt+shift elni magyarra es atszokni, tobbnyire angolul beszelek, sokszor azt sem tudom hol van peldaul a ` vagy a # meg a - is teljesen mas helyen van a magyar billentyuzeten.


Lenyeg, hogy csak azok voltam, ha nem nekem szolt a 2-es en kivul a szidas akkor en kerek elnezest hogy felhivtam ra a figyelmedet. Koszonom ha elolvastad a kommentem. Remelem talalsz valakit.


Esetleg foglaljorvost.hu en regen sokat hasznaltam. Magan, de mivel kulfoldon dolgozom... nem nagy dolog hazajonni csaladlatogatas soran elmenni egy kezelesre x ezer forintert. Volt hogy aznap kaptam es minosegi volt. Talan jobb mint kint.

2023. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én tudod hogy fogok keresni? Minden magán dokim így kerestem eddig:

Beírom a területet és milyen orvost keresek + hogy magánrendelés. Ez után az értékeléseket megnézem, a nagy számok törvénye alapján nekem is jónak kell lennie, ami sokaknak pozitív. Majd a véleményeket, kommenteket is elolvasom róla, és nekem fontos egy kép is az orvosról. Mármint átvitt, meg konkrét értelemben is. :D egy arcképből én sok mindent leszűrök, mosolyból, tekintetből, emellé pedig egy leírásként adott kép. Szeretem, ha egy orvos nem csak a karrierjét írja le szárazon, hanem benne van a kedvessége, személyisége. (: hajrá!

2023. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!