Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha a suli mindennap...

Mit tegyek ha a suli mindennapi panikrohamokat okoz nekem?

Figyelt kérdés
Nem tudom ezt a kornyezetet elkerulni ify mindennap kapok panikrohamot

2023. szept. 20. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Pszichológus, pszichiáter
2023. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Szia! A pànikroham lekûzdését meg kell tanulnod! Mozgàs, mozgàs és mozgàs a legjobb ellenszer! Azon tùl, hogy a rendszeres sportolàs a legjobb megoldàs a pànik hosszù tàvù kontrolàlàsàra, roham esetén is a segitségedre van.
2023. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudod egyedül elkerülni, hacsak úgy nem, hogy erősen elhatározod, mert tudod, hogy csak pánik, és az neked nem jó.. Hol vannak a szüleid? Hol kapsz pánikrohamot? Bementél már az iskolapszichológushoz? Mért utálod az iskolát?
2023. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Mert mi/ki a gond? Miért lenne jobb másikban?
2023. szept. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pszichiáter kell. Ha pánikolsz, erősen szorongsz, akkor érdemesebb keresni egy pszichiátert, nem is biztos, hogy kell gyógyszer, lehet, hogy csak tovább irányít egy pszichológushoz, a kórházban az is szokott lenni.

Nekem egyébként az jött be, hogy azt mondom magamnak, hogy leszarom, nem érdekel, és ezt ismétlem és ahogy ismétlen elernyesztem a testem, lecsukom a szemem és lazítok. Szükség esetén megkérdezem magamtól, hogy mi lesz ha nem megy, nem sikerül? Erre azt válaszolom, semmi, megy minden tovább és le van szarva és lazulok.

2023. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lettek lepontozva azok a válaszok, amiben az van írva, hogy a kérdező kérjen szakszerű segítséget. Ha azt írta volna valaki, hogy füvezzen azt meg felpontozzuk?
2023. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!