Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivan ha én nem érzem azt a...

Mivan ha én nem érzem azt a mindennapi / átlagos hajtást az életben amit az emberek alapból csinálnak?

Figyelt kérdés

Nem érzem már évek óta (25 vagyok), olyat hogy élnem kell, hogy tennem kell valamit, hogy csinálom kell valamit, hogy el kell érnem valamit ebben a földi rövid életben, hogy mennem kell valahova valamiért, stb.

Egyszerűen nem, nem érzem amit a többi férfi vagy ember, hogy megkell dugjam a világon az összes nőt, de ha nemis az összeset akkor minél többet, hogy vezetői engedélyt szerezzek, hogy reklámozzam magam a neten, hogy naponta minimum egy vagy több képet tegyek közzé magamról az internetes portálokon / aplikációkon, hogy figyelmet, másoktól ön vissza igazolást kapjak, hogy élőzzek, hogy azt mutassam én mivagyok, hogy vagyok valaki, hogy szeressenek, felnèzzenek rám, meg semmit se, csak egy pár apró dolog érdekelne ami senkit sem érdekel, vagy ha igen az nagyon kevés számban létezik, plusz csak nagyon ritkán jön szóba bárkinèl is.

Engem ami érdekel az a föld bolygó egészsége, az emberek felvilágosítása a valóságról, amit természetesen képtelen elfogadni / felfogni, el hinni stb, és olyan dolgok érdekelnek engem ami másokat nem érdekel, pl az hogy az emberek többsége akar valakit aki irányítja őket, ők pedig fű alatt élhetik a keserű nehéz napjaikat, amire tulajdonképpen semmi szüksèg nincsen, oly annyira elvannak foglalva a tök felesleges dolgaikkal hogy olyan szervezetek amelyeknek nem szabadna létezniük még is léteznek, tevékenykednek úgy hogy közben minden ember akaratát fölül írják, tát hogy mivan itt emberek.. Mivan veletek komolyan, miért nem vagytok tisztában azzal hogy hol éltek, hogy mi történik a világban amiről ti nem tudtok, mert nem tudhattok, nem vagytok rá méltóak, mert nincs rá lehetőségetek, mert nem és nem. Gyerekek ne csináljátok már ezt, nem lehettek ennyire beszűkültek, ennyire könnyen megvezethető szubjektív emberek, fordított pszichológiával megvagytok vezetve, csak annyit tudhattok amennyit ők engednek/hagynak hogy tudhassatok, semmi többet, oly annyira ismernek titeket, a gondolataitokat, a döntéseiteket, a reagációtokat stb, hogy tulajdonképpen olyan mint ha ők lennének a szüleitek, akik mennyire ismerik a gyermekeiket, azt ugye tudjátok hogy a média a Facebook és az összes többi internetes dolog egy személy kezében vannak.. Ugye ezeket tudjátok. Aztis hogy ha van egy adathordozótok és rá tesztek valamit azt bármikor bárhol egy olvasóval letudjátok ellenőrizni offline, ők online kapják rólatok az információkat plusz offline is vissza tudják nézni, plusz ők tudnak olyat amit ti nem és számotokra az egy örökös titok, soha nem fog ki derülni mert az emberek ezt így el fogadják, de miért, nem értem miért, tulajdonképpen ellenetek vannak, hogy miért, el mondom röviden, (akit érdekel bővebben, írjon itt egy privátot annak adok egy előadást, ahova 100 főt tudok fogadni x időben abban az esetben ha lesz eredménye az elő adásnak) szóval, űr kutatás milliárdokba kerül, (a pénz egy kitalált eszköz azért hogy munkára bírják az embereket nincs rá szükség)

Tudjátok a mi bolygónk nyüzsög az élettől, a környezetünkben nincs élő semmi,). (legalábbis ami távolságot el tudtak érni eddig nem találtak semmit, remélem nemis fognak) ez nem véletlen van így, de a NASA jeleket és egyéb dolgokat küld az űrbe amiről semmit sem tudunk, csak hogy végtelen, hogy más intelligens létforma után kutasson, tőlem nem kértek engedélyt, tőletek kértek e... Persze hogy nem, hmmm... Ha egy intelligensebb létforma ránk talál nekünk lőttek, csak megjegyzem mi el vagyunk dugva valamiért ebben az univerzumban, mondom nem véletlen, de sajnos a NASA és az 51-es körzet olyas valamit csinál amit nem csinálhatna, mert azt csinálja hogy a ti / mi életünket kockára teszi az ő kíváncsisága miatt, miért hagyjátok nem értem, azzal foglalkoztok hogy ki milyen színű, mit szeret mit utál stb, de az egyáltalán nem érdekel titeket hogy az életetek folyamatosan kockára van téve, érdekes emberek vagytok, most pedig el jutottak odáig a tudósok az intelligenciával/technológiával, hogy már nincs szükség az emberekre, nem kell pénz, a robotokat lehet dugni, nyögnek, főznek, mosnak, takarítanak, dolgoznak 0-24be megállás nélkül, nem kell nekik fizetni, a napelem működteti őket ingyen, az autók ingyen mennek árammal (nap feltölti őket) stb stb, van egy könyv, a sátán bibliája, abban az áll hogy tartsd a népességet 500 millió alatt, rajta vannak az ügyön, eddig azért nem tehettek meg mert nem volt akkora technikai / technológia fejlettségük de már van. Kifognak titeket irtani, a vakcinákban Grafèn-hidroxid van melyre a mágneses tér hatással van. Építik mindenhol kivétel nélkül még a legeldugottab kis tanyakon is az 5G tornyokat, Matematika szempontokat vesznek számba, ha bekapcsolják őket, a szervezetekben a mikroszkóppal vizsgált tűnèl is hegyesebb a boritvánál is élesebb grafen erős kapcsolatba lép a mágneses térrel a sugárzással, melynek hatásra a Grafèn-hidrox nagyon gyors össze vissza mozdulatokat fog végezni és az a pici dolog a szervezetben olyan lesz mint egy daráló, a többit rakd össze, képzeld el hogy te egy 80 maximum 120-as iq-val rendelkezel, az a bizonyos elit tagjai, (természetesen alhallgatott infók) 2/400as IQ vak rendelkeznek hiszen professzorok, feltalálók, szakértők, teljesen más dolgokkal foglalkoznak mint a sima emberek, próbáld magad a helyzetükbe gondolni úgy hogy magadból indulsz ki, egy sima ember mit akar.. Sikert, pénzügyi szabadságot, luxust, bulit, élvezetet, stb, na most ők ezt nálatok 1000000000 jobban akaejak és most ár elég fejlettek hozzá hogy elis érjèk, sőt ha olyan kedvesek lennênek mint amire ti programozva vagytok, el mondom mit kéne valójában tenniük, a munkát le csökkenteni napi 4 órára, mindenhol bevezetni az aramos világot (napelem) környezet szennyezés miatt az autókat kivonni, stb, de miért tennék, hogy ti élvezzétek az életet. Ugyan már miért mikor ok nélkületek jobban élveznèk... Nah mind1 nem folytatom így is sok ez már egyszerre nektek... Elég régóta figyelgetem az embereket, hogyan viselkednek, mire hogyan válaszoljak stb és sajnos az a tapasztalatom és sajnálom előre amit mondom de ennyi ésszel megèrdemlitek a halált. Ha ismerték olyan embert aki ezekkel tisztában van de még nem merte kinyitni a többi "robot" mellett a hangját vagy valami, jelezzétek nekem.



#szabadság #élet #Tudatalatti sejtszintü programozás #Fordított pschiologia #Feltètel nélküli szeretet
2022. febr. 8. 23:41
 1/1 A kérdező kommentje:
Sajnos el küldtem és van benne bőven hiba ezért el nézést, de van cél közönség, természetesen akik negatívan fognak reagálni, egyértelművè teszik hogy számukra ez egy értelmetlen dolog, (ha egy kvantitatív technikus egy hegesztőnek vagy bicaj szerelőnek el kezdi magyarázni az ő elméletet, nem fogja érteni, akkor nyilván a kvantitatívos papas egy bohóc, nem normális, itt nyilván való hogy ki a hülye... Viszont aki érdemleges választ tud adni azzal föl veszem a kapcsolatot. Köszönöm hogy időt szakított rám.
2022. febr. 8. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!