Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kerültetek már kínos, kellemet...

Kerültetek már kínos, kellemetlen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Kerültetek már a szorongás miatt , nagyon kínos helyzetbe mások előtt?

Hogy dolgoztátok fel, hogy mit gondolhatnak rólatok?


2023. szept. 21. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem is annyira a szorongás miatt, de ha sok ember előtt kell beszélni, akkor elég kényelmetlenül szoktam érezni magam.


A gimi végén kiválasztott az osztályfőnök, hogy a gimi utolsó napján mondjak valami búcsú beszédet az osztály előtt, de jelen volt az iskola igazgatója is.


Lányos zavaromban nem tudtam mikor ér véget az igazgató mondandója, mert szüneteket tartott a beszédében, én meg belekezdtem a beszédembe. Intett az osztályfőnök, hogy még ne mondjam, mégis végigmondtam, így az igazgatónak is meg kellett várnia engem. Kb. felváltva beszéltünk, mert túl hamar bele kezdtem. Kínos volt, de az igazgató néni nem haragudott meg, csak mosolygott rajtam, a többiek meg sokat kuncogtak.

ápr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!