Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A magatartás és viselkedés...

A magatartás és viselkedés zavaroknak mik a tünetei!?

Figyelt kérdés

Lehetnek ezek velem születettek és szerzettek traumák miatt is!?

Elkényeztetettség és alkatilag is ez vagyok!? Ilyen egy nagyon elbaszott olyan nagyon elkúrt ember!?

A gyereket/felnőttet magára hagyják a sorsára kínlódni szenvedni vegetálni vergődni és stbk?

Sérült lesz,vagy eleve betegen született meg kisbaba korában!?



2023. szept. 21. 20:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Nagyon hosszú a lista ebbe bele tartoznak a különböző különféle személyiség zavarok az asperger-szindróma autizmus spektrum zavar is azt hiszem.

Talán a szociális fóbia is nem tudom teljesen teljes mértékben biztosan.

2023. szept. 21. 20:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz tudni valójában? Az asperger és az autizmus nem magatartászavar, az egy sajátos állapot széles skálájú spektrum zavar.

Magatartás zavara annak van, aki biológiailag ép értelmű mégis nehezen tud beilleszkedni, szabályokat betartani, adott közösséggel együttműködni. A gyerekeket ilyen irányban szakemberek vizsgálják, pszichológus, gyógypedagógus, az okok is különbözőek lehetnek.

Ha felnőttként úgy gondolod hogy magatartási problémád van, fordulj szakemberhez, kérj segítséget. Pszichológus, pszichiáter.

2023. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az üzenet:

Nem tudom igazából hogy mi van én velem csak van több jó néhány jó pár diagnózis megállapítás amit kaptam.

Még mindig próbálom megfejteni magamat harmincon túl is!!!

A pánikolós szorongásos depressziós személyiség zavarokat,szociális fóbia,adhd gyanút,disthymiát és asperger-szindrómát illetően!!!

2023. szept. 21. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!