Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mirzaten vagy Mirtazapin...

Mirzaten vagy Mirtazapin gyógyszerről mik a tapasztalatok? Depresszióra és szorongásra írta a doki. Azonkívül, hogy altat és hízlal, van valami konkrét hatása is az említettekre?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 09:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2023. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, változóan, mint az időjárás. Egyelőre nem mertem elkezdeni szedni, mert a betegtájékoztató szerint szívritmuszavar esetén fokozott óvatosság szükséges, és hát nekem az is van.
2023. nov. 11. 20:18
 13/25 anonim ***** válasza:
nekem is az van,raírják ezeket mindenre,de amúgy is egy undorító gyógyszer,én utáltam szedni abba is hagytam
2023. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Meddig bírtad? Mi volt vele a probléma?
2023. nov. 13. 13:31
 15/25 anonim ***** válasza:
43%
13#as vagyok.Én fél evig szedtem kb,azt tudni kell rólam hogy nagyon nagy mennyiségű benzot szedek alapból(frontin5-8mg)és mellé rivotril 2mg.De ez a köcsög mirzaten olyan voltam mint egy zombi a többivel semmi bajom,de olyan nyomott álmos fásult ember lettem magamra se ismertem,mai napig megvan pár levéllel és ha valami extrém nem alvás helyzet van beszedek egy kettőt de hogy ezzel létezni hosszútávon...fos!
2023. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Hát az k. sok benzo. Én is szedek 3x0,25 Frontint, de a doki le akar róla állítani, mondván, hogy a Mirzaten mellett nem lesz rá szükségem.
2023. nov. 13. 18:11
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
nem a lofaszt nem mirzaten benzo nelkul meg borzalmasabb,majd meglatod😀
2023. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ne ijestgessük a kérdezőt, nekem pl. semmi bajom a mirzatennel.
2023. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
de attól meg antidepi mellé kéne kevés benzo
2023. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk benzót a Mirzaten/Mirtadepi/Mirtazapine mellé nem lehet adni, bele van írva a betegtájékoztatóba, és SSRI-kel sem érdemes vegyiteni...

Én most egy hét után visszaváltok Escitilre, mert olyan elképesztő szorongást éltem át ma a Mirtadepitől, hogy a pszichiáter kérte, hogy akkor hagyjuk. Ráadásul reggelente vizenyős ödémás volt a szemem tőle.

Nagyon jókat aludtam, ez tény, de igazából a zombi üzemmódban nappal nem lehet élni, dolgozni, vezetni. Nem állapot, hogy nagy nehezen felébredek. És még 13 órakor is olyan fáradt vagyok, hogy koncentrálni se tudok.

2023. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!