Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyton nagyon magányosnak...

Folyton nagyon magányosnak érzem magam. Majd bűntudatom van, hogy mindez alaptalan, mivel sokan körülvesznek, akik szetetnek(gondolom szeretnek, úgy tűnik) Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Valamint céltalannak is érzem magam, pedig van célom, amiért teszek is.

Ki jár/járt hasonló cipőben?



2023. szept. 23. 22:48
 1/5 anonim válasza:
25%
Én
2023. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Engem igazi barátok sosem vettek körül, sem a suliban sem most felnőttként. Nem voltam kirekesztve, kedvesek hozzám sokan, van több kollégám és ismerősöm, akikkel viszonylag gyakran és mindenféle - akár személyes - témában tudunk beszélgetni. De valahogy ugyanúgy én is magányosnak érzem magamat, ahogy írod. Bennem az fogalmazódott meg, hogy ezek valójában felszínes kapcsolatok, barátságok mind, mert kb addig tartanak, amíg egy helyszínen vagyunk, vagy valami érdek van, de ha erőfeszítést is kell tenni a barátság fenntartásához (mondjuk utazni, szervezkedni), akkor hirtelen eltűnik mindenki.

Megoldás nekem sincs erre, mostanában kezdem elengedni ezt a dolgot, ha valaki jófej velem, azt igyekszek én is viszonozni egy bizonyos mértékben de nem futok már senki után. Szóval csak simán örülök, ha épp van kellemes társaság, és próbálok a sok kis pillanatból töltlekezni.

2023. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen neműek vagytok? Én nem vettem észre? F
2023. szept. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nehéz felnőttkorban kialakítani jó barátságot, az tuti :c nekem szerencsére gyerekkori barátaim vannak, így velük semmi gond, mert tudom, hogy lehet rájuk számítani.

Csak ez a magány érzés nagyon gáz..

Sehol sem vagyok szívesen.

Talán kellene valami sport egyesületbe jelentkezni? Csak azt is egyedül.. áhh 😅


(Egyébként 24éves vagyok és nő)

2023. szept. 25. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:
„Mi a megoldás?” 24 évesen?? Egész véletlenül nem az hogy párt választasz magadnak? A legjobb korban vagy ehhez... (Vagy neadj'sten még/már szülhetnél is, anélkül hogy bárki is sürgetne.)
2023. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!