Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha bemegyek pszichiátriai...

Ha bemegyek pszichiátriai osztályra bulimiával, ott mit csinálnak velem?

Figyelt kérdés

Bemegyek, mert alacsony a súlyom és nem bírom abbahagyni a napi többszöri hányást, nagyon szorongok és depressziós vagyok. Nem élet ez már így.

Mit tudnak benn csinálni velem? Segíthet? Mennyi ideig lennék benn?



2023. szept. 24. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

terápia


gyógyszeres és nem gyógyszeres...

2023. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Olyan nincs, hogy csak úgy bemész. Elmész a háziorvoshoz, aki továbbküld szakorvoshoz (kivéve, ha már most is pszichiátriai kezelés alatt állsz, akkor ott kezdj), és onnan fognak beutalni, ha szükségesnek látják.
2023. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem csak úgy bemennék, járok pszichiáterhez és ő a legutóbbi alkalommal már be akart utalni. Akkor nem mentem bele, de mivel nem bírom így az életet, vissza fogok menni és elfogadom a beutalóját...csak nagyon félek, hogy mi fog ott történni, mit fognak csinálni, nem-e leszek rosszabbul benn
2023. szept. 24. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

2-es

De van olyan, hogy bemegy.

Peldaul a Nyirobe, amely egy orszagos illetekessegu korhaz. Van ugyeletes orvos, es o eldonti hogy felveszi-e, vagy sem, es ha igen akkor melyik osztalyra keruljon.

De mas ugyeletes pszichiátria is van.

2023. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

2


De van hogy csak ugy besetal osztalyra azzal peldaul "megakarom olni magam es nem tudom kiverni a fejembol" es van konkret terve, ideje, elmondja CSAK a novernek o szol a ugyeletes orvosnak akar hajnali 2-kor, az felebred es felveszi nyiltra vagy zartra.


En mar voltam pszichiatrian nyilton es nem egyszer keltem fel ilyenre hogy egy uj alak befekudt 2 vel arrebb hajnali 1 korul.

2023. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok, de arra tudtok választ adni, hogy mit fognak benn csinálni velem? Mire számítsak?
2023. szept. 24. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Kapsz majd terápiát (gyógyszerest és nem gyógyszerest is).

Minden étkezésnél grammra pontosan kimérik, mennyit kell ennek, se többet, se kevesebbet. Ha veszélyesen alacsony a súlyod, lehet kapsz hozzátáplálást nagyon sűrű, kalóriadús shake-szerű italokkal, esetleg szondával.

Jó eséllyel nem mehetsz majd egyedül wc-re vagy zuhanyozni, nehogy meghánytasd magad.

Szerintem kibírható és ott csak arra kell koncentrálnod, hogy gyógyulj.

2023. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!