Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szociófóbiától, paranoiától...

A szociófóbiától, paranoiától meg lehet szabadulni?

Figyelt kérdés

Amikor kilépek az ajtón egyből paranoiás leszek, hogy most valaki tuti belém fog kötni vagy be fog szólni.

Nem tudom ha más is így van ezzel.


2023. szept. 24. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2023. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit csinálj? Szard le. Ne élj ilyen apró dolgok miatt rossz napokat... ha nekem valaki beszól, főleg ha szar napom van, úgy beoltom hogy az árnyéka is lemarad tőle inkább. 🤷🏽 Tudom, tudom, sokaknak ez lehet erősebb megfogalmazás, de aki nem tud türelmes lenni a másikkal, azzal én se leszek.
2023. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pl(nem teljesen) de kinőttem,a pszichológus nekem semmit sem ért...
2023. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Jó sok ilyen élményed lehet.

Valószínűleg nem sikerült feloldani.

Üldözési mánia.

2023. szept. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igy vagyok én is. Vagy pl ha valaki nem köszön vagy szól valamit egyből azt hiszem hogy haragszik ram. Sajna nem tudom leszarni a dolgokat mint sokan.
2023. szept. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5


Dettó. Munkahelyen gyakran direkt nem köszönnek vissza. Egy hatalmas bully a világ amiben a jókat bántják.

Megtehetném, hogy nem köszönök senkinek de akkor azt hoznák ki, hogy amtiszociális vagyok és bomlasztom a csapatszellemet. Próbáltam egyébként ugyanúgy viselkedni mint mások, de nekem nem engedik meg.

2023. szept. 25. 08:36
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A nagykepűeké a világ. A jó kedves embereket meg kihasználják !!!!!!!
2023. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Azért bántanak, mert hagyod. Nincs elég önbizalmad és fizikai erőd. De nem azt mondom, hogy verekednek kellene, csak azt hogy fejleszd magad minden téren.
2023. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8


tehát akit bántani lehet azt kell is?

Ez valami dzsungel törvénye?

2023. szept. 25. 11:36
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az, hogy nem! Nem kell! De mivel sok ember minimális intelligenciával rendelkezik, ezért van az hogy még mindig, ha átvitt értelembe is, de farkas törvények uralkodnak. Tehát tudd megvédeni magas és bántsd a gyengébbet.
2023. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!