Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongástól és depressziótól...

Szorongástól és depressziótól lehetséges ilyen tünet vagy valamilyen idegrendszeri problémám van?

Figyelt kérdés
Nagyjából féléve kezdődhetett nagyon stresszes es rossz időszakon mentem keresztül, mindig azt éreztem szorongok és fáj a hasam a fejem a mellkasom szúr, de úgy voltam vele ha elmúlik ez a rossz időszak jobban leszek hát nem lettem alig tudok aludni, enni hányok is néha nincs étvagyam és habár nem tudok aludni mégis álmos vagyok mindig, fáradt. Azt érzem az egész testem bizsereg, mintha részeg lennék és szédülnék nem tudok megnyugodni. Elég kegyetlen érzés, pár héten belül megyek pszichiáterhez, de most megijedtem hogy mi van ha még sem mentális a probléma, hanem idegrendszeri🥹

2023. szept. 27. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Okozhat ilyet szorongás és depresszió is, de érdemes előbb kizárni a szervi okokat, ebben a háziorvosod tud segíteni.
2023. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk azt hiszem.


Annyi a különbség, hogy én elmentem az összes létező szakorvoshoz vizsgálatra.

Koponya CT, koponya MRI, agyi erek MRI, 2x szív UH, 2x nyaki erek UH, hasi UH, nyaki gerinc MRI, 2x terheléses EKG, 24h EKG, mellkas CT, fül-orr gégészet 3x, hiv teszt, lyme teszt, angiográfia.

Talán nem hagytam ki semmit!


Én írtam mi hasonló kérdést pár hónapja és azt a választ kaptam :

Üdv a szorongók klubjában!


Nekem a munkám és egy nagy esemény az életemben hozta ki ezt rajtam sajnos.

Pszichológushoz járok a mai napig.

A “nagy” esemény előtti hetek kegyetlenek voltak de túl lettem rajt.

A munkámban is picit lightos időszak következik.

Napról napra jobban vagyok és bízom benne fokozatosan múlnak majd el a fizikai tünetek.


Remélem rendbe jössz!

2023. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy ennyi vizsgálatra el kellett menned ez nagyon durva basszus mikre képes a szorongás meg a lelkibetegségek. Akkor neked segített a pszichológus és már tudod kezelni a problémákat? Szeretem hallani, amikor valaki meggyógyul és jobban érzi magát a bőrében inspiráló, köszönöm, hogy válaszoltál visszahozta a reményt és a motivációm. Neked mennyi időn belül enyhültek a tünetek?

Én is remélem rendbe jövök, de biztosan ha te is rendbe jöttél arra bíztatnék minden ebben szenvedő embert minél előbb kérjen segítséget, mert nem jó és nagyon nehéz így élni.

Kitartást és biztosan elmúlik és olyan leszel mint régen☺️

2023. szept. 28. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez, bizony szorongás és depresszió. Csuda szép dolgokat tud művelni az emberrel.
2023. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az biztos🥹🤣
2023. szept. 28. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Nekem segít igen a pszichológus.

Nem jöttem még teljesen rendbe, változó fizikai tüneteim vannak de sokkal kevesebb mint korábban és nem olyan intenzitású…

Ami fontos, legalábbis nekem ezt tanácsolták, legyél türelmes magaddal!

2023. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál persze gondoltam nem egyből jön rendbe az ember de legálabb van remény és kiút. Ez épp elég ahhoz hogy eljezdjek én is járni.
2023. szept. 30. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!