Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért erőlteti a pszichológuso...

Miért erőlteti a pszichológusom az online társkeresést? Csak gyötrelmet okoz.

Figyelt kérdés

Torz, csúf a képem. Senki sem áll velem szóba ezeken a matchelős társkeresőkön...

Olyanok is semmibe vesznek, akik írni sem tudnak rendesen, meg még a gyerekesek is...

Úgy levisz az életről.

Még úgy sem kellek senkinek sem, hogy 35 kilót fogytam. Az sem számít semmit. A barátaim szerint érdekes személyiség vagyok, de mit érek vele, ha senki sem kíváncsi rá, mert elhányják magukat tőlem.



2023. szept. 28. 15:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

18-20-nak

Elvileg van lehetőség változtatni a kancsalságon öröklött lehet,a fura az hogy nem mindig voltam kancsal az utóbbi 3-4 évben jött elő (szemtengely ferdülés).pl szemüveggel korrigálható még nem mertem el menni mert ha csak műtéttel azt nem fogom vállalni,de tervezek menni mihamarabb.


Ezt már halottam innen onnan hogy a külföldiekkel jól járt pár hozzám hasonló pasi. Az angolt elkezdtem tanulni de egyenlőre hobbi szinten.


A strandos sztorid érdekes nekem még egyszerű kézfogásig sem sikerült el jutni nem az hogy bugyi vagy valami.

2023. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
39%
12-es: A történeted megdöbbentő. Maga a pszichológus nevel aranyásót a klienséből? No comment. Ez is mutatja, mennyi rossz "szakember" van, mennyi rossz tanácsot adnak.
2023. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%

"amint kiderült, hogy többet szeretnék barátságnál, leépítettek"

Kezdd azzal, hogy kijelented, hogy barátnőt/... keresel.

2023. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!