Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért erőlteti a pszichológuso...

Miért erőlteti a pszichológusom az online társkeresést? Csak gyötrelmet okoz.

Figyelt kérdés

Torz, csúf a képem. Senki sem áll velem szóba ezeken a matchelős társkeresőkön...

Olyanok is semmibe vesznek, akik írni sem tudnak rendesen, meg még a gyerekesek is...

Úgy levisz az életről.

Még úgy sem kellek senkinek sem, hogy 35 kilót fogytam. Az sem számít semmit. A barátaim szerint érdekes személyiség vagyok, de mit érek vele, ha senki sem kíváncsi rá, mert elhányják magukat tőlem.



2023. szept. 28. 15:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
Eleve szakmaiatlan, ha egy pszichológus elő akarja írni a kliensének, mit csináljon, az ilyet azonnal ott kell hagyni. Hab a tortán, ha erőlteti, amitől te szenvedsz - perverz talán, vagy kiképző őrmesternek képzeli magát? Esetleg simán főd buta? Keress egy másikat, aztán lehet a társkereséshez való hozzáállásoddal foglalkozni. Hatosnak amúgy nagy igaza van, közös aktivitás révén előbb találsz barátnőt.
2023. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk a pszichológus azt ajánlotta a volt barátnőmnek hogy idősebb csávóval kezdjen (+5-6év) akinek már mindene megvan. Én ezt megtudtam meg azt hogy emiatt gondolkodott el a párkapcsolat megszűntetésén és inkább én hagytam ott pár nappal később....

Nem gondolom hogy a pszichológus mondhatna ilyeneket a páciensnek.

2023. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%

Bocs, de a pszichológusok akiket én ismerek, azok közül egyik se százas. Múltkor be is oltottam az egyiket hogy csak azért lett pszichológus mert a normális orvosit nem tudta kiseggelni úgyhogy elment a bölcsészetre inkább "doktornak" :D

Kb annyira értenek az orvosláshoz mint Dr. Bubó és a legtöbb embernek csak önmagával kéne szembenézni és megoldódna a problémája nagyrésze, ehelyett meg egy harmadikféltől várja a megváltást, 10 ezer forint / óráért, GG. A megváltás amúgy meg is jön, átmenetileg, aztán minden kezdődik előlről.

2023. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

Enyém is nyomtatta, egyszerűen nem bírja elképzelni, hogy van, akivel nem matchel senki. Láttam, ő is fent van, rohadt menőn néz ki, sztem kb 80% visszamatcheli...

Viszont rohadt nehéz ott, túl nagy a választék és legtöbben ezért nem is húzzák jobbra, aki csak kicsit tetszik nekik.

Szerintem élőben más, de nekem pl semmi baráti köröm vagy hobbim nincs, pénzem se, így meg...

2023. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%

van kedved barátkozni én is pasi vagyok 28 éves,teljesen ugyan abban a helyzetben mint te.

Annyi hogy én el jártam prostikhoz,nem volt rossz csak sok pénzt vitt el átlag fizuból,és sajna rá kaptam ezért volt hogy havi 100-150 is elment.

Most vissza vettem.és vettem egy maszturbátort ami nagyon meglepő semmi extra 20 ezer ft de tök olyan mint az igazi. Kb úgy is esett mint az igazi annyi hogy 1 óra 30 plusz extra amit alig csinálnak plusz ajándék 5 így 50 körül jött ki 1 óra szóval az árát már most vissza hozta. És nem kell beszélgetnem kb volt hogy éreztem az idő húzását de nem szóltam hogy na akkor kéne már valamit csinálni. A lényeg hogy kezdetnek vegyél egy ilyet és vagy menj prostizni esetleg mind kettő. Én is így tervezem. A prostinál légy határozott én sok tanulópénz fizettem,ha van kedved beszélgess,ajándékba ne adj 5-10 ezet nem értékelik igazán és ne szégyenlősködj csináld ami tetszik előtte beszéld meg vele hogy ha valami gondja van szóljon veled mindent meglehet beszélni de ne félj hozzá érni.

Kb ennyi a tanácsom.

2023. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%

15 jah pszichológusra ne költs semmi értelme inkább barátkozz itt.

A nőktől függetlenül fejezd magad,nézz ki jól pl ha tetszik egy póló vedd meg nézd meg mi állna jól mások miket hordanak és neked milyen a stílusod.

Én is mostanában kezdem el oda figyelni.

2023. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%

Nos, a hivatásos lehet egy fajta megoldás, de valahol mindig ott lesz benned: ez így hamis, művi, a pénzedért csinálja csak. Olyat meg még véletlenül sem fogsz látni, hogy egy hús vér nőnek tényleg orgazmusa van tőled. Márpedig valahol ez is egy fajta cél, nem? Én anno 9 hónapig voltam társkereson, mire találkoztam a parommal. Több mint 11 éve vagyunk együtt. Akkoriban volt olyan randim, hogy 20-25 ezret szortam el egy csajra úgy, hogy még egy dugás sem lett belőle. És? Ezeket el kell fogadni, menni kell tovább. Legelőször : kinézetre kihez tudnád hasonlitani magad: 1. Shrek 2 Woody Allen 3.Danny de Vito

Olyan nincs, hogy ronda férfi! Önbizalom hiányos, sárm és ötlet nélküli férfi van! De utóbbi sem bűn, sőt, lehet fejlődni e tekintetben is. De kétségtelen, a siker később jön, mint mondjuk egy George Cloony esetében.

2023. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%

15 vagyok shrek és danny de vito keveréke ráadásul kancsal szóval nekem esélyem nincs és ezt el is fogadtam. Igen vonzana hogy orgazmust okozzak de már lemondtam róla mára csak az a lényeg hogy nekem jó legyen-

Randira nem sajnálnám szexnélkül a pénzt de erre esélyem nincs és átlag fizuból már nem is szívesen adnák ki pénz a semmiért (persze csak akkor semmi ha konkrétan csak a pénzért jönne randizni mozi,kávé stb nem szexre gondolok ha viszont kedveljük egymást csak nem vonzódik hozzám azzal nem lenne baj)

2023. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Épp itt a kérdés alatt fel is ugrik nekem egy hirdetés: "Csak menő pasikkal randiznál? Találd meg a Puncs.hu-n!" szöveggel... No comment.

(Be van állítva, hogy ne jelenítsen meg személyre szabott hirdetéseket:))

2023. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

18. Hát sajnálom, de őszinte részvétemet csak azért sem fogok írni. :) Humorod az viszont van, és ez jó. Kancsalságra mondtak valamit a dokik? Nem értek hozzá, ,idősebb korban már nem lehet semmit tenni? Engem pl zavart a testemen, hogy sok ilyen bisz basz banyajegy volt rajta. Így aztán már legalább 10et távolittattam el róla. Egyik másik hege nagyon látszik, mert "mészáros munka" volt, a másik, a legtobb kevésbé, mert lézerrel oldották meg. Persze ne érts félre, ezzel nem merem azt mondani, hogy a problámám akár csak minimálisan osszevetheto a tieddel. Összesen egyszer jelentett gondot, amikor 17 évesen Balatonon egy 14 éves csaj bugyiját le akartam venni,,azt mondta, csak akkor, ha én meg levetem a pólomat a strandon.

Rajta maradt a bugyi. ...

Tényleg a külföldi vonalat ajánlom, már ha alapszinten birod az angolt. Fülöp szigetek, afrika. A magyar csajok túl ratartiak, még a kevésbé szépek is. Ettől persze még nagyon szeretjük őket.

Egyszer megismerkedtem egy sraccal egy távolsági buszon. Nem volt túl szép a fizimiskaja, és elég ragyas is volt. Ő thai masszásszalonokba járt. Bejött neki,,az egyik csajt el is vette feleségül.

2023. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!