Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért, miről rossz az életed?

Miért, miről rossz az életed?

Figyelt kérdés
Érdekel, ha úgy könnyebb, privátban is lehet, hosszan röviden
2023. okt. 2. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Alapvetően jó az életem, de alattomos árnyékként mindig nyomaszt a hitel, ami a nevünkön van a férjemmel. Tudjuk fizetni, nem is éhezünk mellette, de jobb lenne ha nem lenne. Még 15 év...de ha sikerül, a gyerekeink egy sokat érő házat örökölnek utánunk. :)
2023. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt sokan írhatnának regényt és panaszkodhatnának.


Részemről azok nem tetszenek, akiknek megvan mindenük, nincs hitel semmi és mégis sírnak, panaszkodnak.

Ez a nyugdíjasokra is vonatkozik.


Nekem mitől rossz az életem?

Szinte mindentől.

2023. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Nincs rossz életem, de nyomaszt, hogy hónapok óta nem találok munkát úgy, hogy előtte 9

évig jó munkahelyeim voltak.

2023. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor látom rossznak, ha nem alszom ki magam és elfelejtek mindenért hálásnak lenni, amim van. Ma többé-kevésbé kialudtam magam, szóval keresnem kell, hogy miért rossz, de tessék, pl. a kedvenc kesergőm az, hogy miért nem keresek több pénzt, miért nem fixebb az állásom, miért nem az álmom valósítom meg, és miért egy olyan emberrel élek együtt, akivel tök mások az értékeink és ő nem akar házasodni, gyereket, én viszont örülnék neki, de közben meg szeretjük egymást, jól megvagyunk, és a mának és a mában élve a kesergés sem jellemző rám, szóval én szeretem az életem, a depressziósoknak meg úgyis minden fél pohár víznek csak az üres felét látják.


Téged miért érdekel ez egyáltalán, kérdező?

2023. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!