Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Frontin vagy Xanax szedése...

A Frontin vagy Xanax szedése orvosi felügyelet nélkül mennyire rizikós?

Figyelt kérdés

Kezelésből megmaradt gyógyszerek mikor még szorongásaim voltak. Egy kis időre elmúlt, így abbahagytam a szedését orvosi tanácsolással.


Most éppen vissza jött a szorongásom, így szedhetem őket kissebb dózisokban orvosi felügyelet nélkül?



2023. okt. 2. 21:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Mondjuk csak akkor szedném kisebb dózisokban ha nagyon szorongok?


Így elkerülném a rászokás kockázatát.


Mondjuk heti 2-3-szor

2023. okt. 2. 21:05
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Orvos vagyok, aki maga is átélt szorongásos epizódokat. Ha privátban írsz, tudok pár tanácsot adni, de először is ki kell derítenünk, hogy a szorongás valóban szorongás-e, milyen szubjektív/objektív tünetek, panaszok jelentkeznek, stb. Segíteni szeretnék egy sorstársnak, nem pedig “lehúzni” orvosként magánban. Írj nyugodtan.
2023. okt. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6%

Én eleve saját szakállamra szedem, keveset, nem naponta, nem régóta, és nem is tervezem hosszú időre. Levendulaolajra tervezek átállni, szerintem neked is érdemes lehet kipróbálni, persze drágább. (Vagy van Lavekan gysztárból, még drágább.)

De kettes, miért privátban egy anonim oldalon? Nem akarlak megbántani, de van itt pl. egy régóta itt pusztító bipoláris gyerek, aki kiművelte magát a gyógyszerészet őt érintő részéből, egy felszínesen olvasó fyófyszerész kollégának szólította, erre vérszemet kapott, és a legújabb kérdésénél már gyófyszerésznek adta ki magát. Így születnek itt a szakemberek, szóval én inkább nem adnék ki privátban sem olyasmit, amit itt kint nem írnék le.

2023. okt. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!