Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 hete volt a fű miatt panikro...

2 hete volt a fű miatt panikrohamom… az orvos azt mondta minden oké (3 orvos is ezt mondta) az ekg tökéletes,?de sokszor magas a vernyomasom 160 ra is felmegy,de az orvos azt mondta 17 evesen ez normalis,azt mondta menjek el futni stb,de félek hogy….

Figyelt kérdés
Nagyon felporog a szivem ettol felek,ezt csak be gondolom igaz?

2023. okt. 3. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
igaz
2023. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem tartom normálisnak.

Milyen orvos mondta ezt?

Hány mérésnél volt ennyi?

2023. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Valaszolo:a panikroham hozta elo akkor volt 160,+ tini korba a sok izgalommal a magas vernyomas az 160, 20 eves kor felett mar a 130 is sok de tini korba okes,tobb orvos mondta + sok vizsgalaton estem at
2023. okt. 3. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem ezt csak be gondolod,igen

mivel valószinűleg nem szervi probléma nálad a magas vérnyomás,így nem lesz semmi bajod a futástól

2023. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne füvezzél. Alattomos dolog a marihuána. Még skizofréniát is provokálhat az arra hajlamosaknál. Senki se tudhatja, hogy hajlamos-e rá.
2023. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem lelki eredetű a magas vérnyomásod, a félelem és a pánik miatt megy fel. Felsu, h felmegy a sporttól, de lehet jobbat fog tenni. Elsőnek csak kicsit fuss... Fuss 2 percet aztan gyalogolj, 2-öt es ezt ismételd meg max 2x. Aztan később ha olyan növeled...


De szerintem érdemes lenne elkezdened nézegetni és csinálnod is Diószegi Ádám jóga videóit ahol van meditáció és légzésgyakorlat. Rengeteget segítene neked és a vérnyomásodon, plusz ha jön egy ilyen pánik vagy feljebb megy, akkor random tudsz magadtól is a légzőgyakorlatok közül valamekyikhez nyúlni, h segíthess magadon.

És ne füvezz! Nem ciki, ha nem teszed!!!!

jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!