Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Így is kialakulhat a xanax...

Így is kialakulhat a xanax függőség?

Figyelt kérdés
Kb.3 naponta szedek be 1-1,5mg xanaxot délutánonként.Így is kialakulhat a függőség?Vagy inkább csak akkor alakulna ki ha naponta szedném?

2023. okt. 4. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen, így is.
2023. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem a mennyiség hanem a rendszeresség okoz függőséget mint minden másnál. Ami aggasztó, hogy nem úgy szeded ahogy az orvos előírta.
2023. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát csak 1mg-t írt fel,de nem mondott semmit hogy hogyan szedjem.Általában akkor szedem csak be ha szorongani kezdek valami miatt nagyon.Ami heti 2-3x előfordul
2023. okt. 4. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen, pont így alakul ki sajnos.
2023. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre kezdésként az 1 mg sok és felesleges. És igen, így is hozzászokhatsz.
2023. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Helyette próbád meg természetes módon rendezni a dolgaid.próbálj meg b vitamint szedni,jógázni sportolni valamit és a pozitív dolgokra gondolni.
2023. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
Sajnos, simán.
2023. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így is kialakulhat függőség, én is így kezdtem. Néha néha bevettem egyet és most nem tudom letenni. Ugyhogy én azt ajánlom hogyha nem akarsz ráfüggni akkor addig hagyd abba a szedését amég lehet.
2023. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze, ezután majd csak ez fog lenyugtatni, mint másokat a cigi
jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!