Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt hogy nem...

Miért érzem azt hogy nem lenne értelme semminek ?

Figyelt kérdés
Vannak céljaim , el is fogom érni őket de úgy érzem hogy nem lenne semmi értelme . Ha elérném örülnék neki de nem lenne jobb . Félek attól hogy úgy öregszem meg hogy nem értem el semmit (22 èves vagyok) de közben azt is érzem ha el is érném annak sem lenne értelme. Ez félelmetes érzés nagyon . Csak csinálom amit kell , dolgozok és teszek azért hogy elérjem amit szeretnék de semmi kedvem ès erőm nincs hozzá . egyszer megöregszünk és vége mindennek, akkor mi az értelme? Az a pillanatnyi öröm ennyi szenvedés árán ?

#értelem #cél #Az èlet èrtelme
2023. okt. 4. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én sem látom értelmét, teljesen így vagyok vele, mint te.

Ha esetleg találok valami értelmet visszatérek ide :D


Amúgy ha esetleg lenne kedved beszélgetni róla, akár csak ilyen "panaszkodás" szinten írj nyugodtan

2023. okt. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet, hogy olyan célokat tűztél ki magad elé ami csak társadalmi elvárás? Nagy ház, család, gyerek stb...Miután felismertem, hogy ezeket a dolgokat nem én akarom és célok nélkül élem az életem azóta kevesebb a stressz. A nihilizmus nem feltétlen rossz dolog.
2023. okt. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!