Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol/hogyan találtatok magatokn...

Hol/hogyan találtatok magatoknak pszichológust. Hol kerestétek? Van valami megbízható forrás ahol válogatni lehet a szakemberek közül?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Csakis ajánlás alapján választottam.
2023. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Szép estét.

Nem tudom hol élsz: kezd a lég közelebbi el aki elérhető.


Ne magándoki (az a pénzért csinálja)

Akár háziorvosnál kérdezz rá,sok településen a családsegítő Szolgálatnál/Helyi alapítványnál van.


Olyan aki kivűlről látja az életed/környezeted ,de nem kötődik hozzád semmilyen módon.

De lehetőleg ne az ország más pontjáról azármazzon:.


Így hülyén hangzik elsőre amit írok,DE gondolj bele: jobban tud segíteni ha akár hasonló élete volt.


- -

Mivel nem ismerték,nem ismerték az életutamat krizisházba küldtek: ott kaptam ki pszichológus & pszichiátriert... Segített talpra állni.

Ott és akkor.

Kibírtam a hajléktalanságot,majd vissza az életbe.

Ami pokol volt...Bonyolult.

A doki nem a kezelőorvoom De emailben a mai napig meghallgat és segít,tanácsot ad -

Én 9 éve 31 évesen utcára kerültem nővérem által.

Hajléktalan szállóra kerültem.

Ott félig-meddig összeomlottak.

2023. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Én a pszichológuskereső weboldalon találtam, és olyat választottam, aki a fénykép és a leírás alapján szimpatikus volt, és úgymond melegséget, gyengédséget áratasztott. Ez alapján telitalálat lett! Néha éppen a borzasztóan túlképzett szakemberek a legrosszabbak egyébként, úgyhogy szerintem erre is figyelj.
2023. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
pszichológuskereső.hu
2023. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Én foglaljorvost.hu-n keresztül találtam, szintén olyat kerestem, aki leírás és kép alapján szimpatikus volt, illetve olyan módszereket tüntetett fel, amikben én is hiszek és úgy gondolom, hogy nyitott vagyok rá ezáltal hatékonyabb lesz. (Pontosabban inkább kizártam olyanokat, akik bizonyos módszereket tüntettek fel.) Nekem is fontosabb szempont volt, hogy szimpatikus, mint hogy sok iskolát elvégzett legyen, viszont tudtam is, hogy nincsenek bonyolult problémáim, a legalapabb életvezetési elakadásokkal fordultam pszichológushoz. Ezen kívül itt láttam azt is, hogy kinek van szabad időpontja, de utólag látom, hogy ennek sok jelentősége nincs, személyesen érdemes időpontot egyeztetni.

Máshogy képzeltem, azt akit választottam, de végül szerintem számomra pont megfelelő személyiségű szakember.

2023. okt. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is valami internetes oldalon találtam, onnan rámentem a honlapjára és kép meg leírás alapján szimpatikusnak tűnt, meg pár vélemény volt róla, azokat elolvastam. Annyi kitűzésem volt, hogy lehessen online konzultációt is igénybe venni (össze-vissza költözködtem, külföldre, ezért), nő legyen és inkább fiatalabb, 40 alatti legyen, én is fiatal vagyok, egy fiatalabbal könnyebben szót értek.

Előtte már írtam pár pszichológusnak, de nem tudtak új klienst vállalni, ott az egyik nő ajánlott 3 másikat, közülük akkor az egyiket kiválasztottam, volt is egy alkalmunk, de nem folytattam, mert nem volt annyira szimpi. Semmi rosszat nem csinált, nem mondott és szakmailag is biztos jó, csak nekem valamiért nem volt annyira szimpatikus.

2023. okt. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Ha BP.akkor Prof. Dr Veress Sándor és Judit. Szuperek.
2023. okt. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nap-kör Alapítványban vannak nyomott áron szakemberek.
2023. okt. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2023. okt. 8. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!