Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy 18 évesen...

Miért van az hogy 18 évesen szeretek kisgyereknek öltözni, és úgy is viselkedni?

Figyelt kérdés

Néha felöltözöm olyan ruhákba, mint amit a kisebb gyerekek szoktak hordani. a 11-12 éveseknek szánt pólók jók rám, és ezért beletom élni magamat, és ilyenkor legózom, vagy gamelek xbox on, és ilyenek. ez miért van, és elmulasztható? Mert mostanában egyre többször jön ez rám, és egyre durvább:S Pl múltkor anyámat arra kértem vágja le úgy a hajamat ahogy gyerekkoromban szokta. Nem mindig vagyok ilyen állapotban, és ilyenkor, mint most, nagyon kivagyok, és nem tudom miért vagyok ilyen:S Egyébként még asszexuális vagyok:(


18/f


2011. júl. 18. 20:37
 1/6 anonim válasza:

Asszexualitás: az asszexuális férfi – vagy nő – képes a gyermeknemzésre. Testében semmilyen zavar vagy kóros elváltozás nincs, mégsem él szexuális életet. Ennek pedig egyetlen oka van. Ennek rendszerint pszichés okai vannak.


valami pszichés bajod van menj el pszichológushoz és kezeltesd magad.mert ez ilyen korban nem normális.Próbálj meg nem ilyen gyerek dolgokra gondolni..és legyél sokat a barátaiddal. beszélgess szüleiddel..mást nem tudok mondani:/:/

2011. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert nagy valósíznűsággel nagyon félsz a felnőtt-léttől. Vágysz vagy menekülsz vissza a gyerekkorba. (Vagy rosszabb esteben anyád vagy a szüleid mindketten taposnak vissza a gyerekkorba, mert félnek attól, hogy felnősz és leválsz róluk, mégy a magad útján, mint mindenki más.)


Vagy azért, mert az neked annyira jó volt, vagy azért, mert az ellenkezője: hiányzik, hogy nem lehettél gyerek, vagy hamar elvették a gyerekkorodat. Ezt nem tudhatom innen - sokféle ember van.


Nincs semmi baj ezzel. Éld meg, érzed jó magad, és amikor csökken a feszültség benned, ezek a jelenségek maguktól is elmúlnak.


Nekem rettenetes gyerekkorom volt, játékaim sem voltak. Harminc is elmúltam, amikor rendszeresen bementem a játékboltokba - egy időben szinte csak oda akartam menni mindig -, és sorra tapogattam mindenféle játékot. Vettem magamnak plüssmackót az első fizetésemből, kirakós játékot meg mindenfélét. Eleinte szörnyen szégyelltem, de aztán rájöttem, hogy nem nekem kell szégyenkeznem, hanem az önző szüleimnek kéne, mert mindent maguknak adtak, nekem pedig semmit. (és a boltos úgysem tudja, hogy maganak veszem-e a játkot vagy valamelyik gyerekemnek vagy rokon gyereknek...:) )

2011. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. nekem hamar véget ért sajna, mert a szüleim inkább kis felnőttet akartak, mint gyereket, mert hogy nagyfiúk nem játszanak, stb... akkor lehet ezért?
2011. júl. 18. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
egyszer olvastam ilyet, másnak is vannak ilyen problémái. állítólag amikor kezdesz felnőni, egy kis időre újra előjön ez a kisgyerek vagyok érzésed. van, h előveszed a régi játékaidat, és játszol velük. azt olvastam, h ez teljesen normális. :) előbb-utóbb kinősz belőle, és újra a régi leszel.
2011. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez nem most kezdődött, hanem nagyon régóta van, de mostanában egyre erősebb. pl 14 évesen is volt már.
2011. júl. 18. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

20-30 évvel ezelőtt teljesen normálisnak számítottál volna, ma divat 18 évesen szexelni, felnőttet játszani, minnél erotikusabb kisugárzást mutatni, vagy úgy öltözni.

Ha nem érzed magad érettnek hozzá, nem kell.

2011. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!