Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns emelése...

Antidepresszáns emelése ronthatja a tüneteket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírok lenyugodni csak a rossz gondolatok vannak a fejemben. Csak azt érzem, hogy nem bírom tovább, meg akarok halni. Mostanában nem volt ilyen erősen ez az érzés. Ok nélkül sírok. Nagyon nehezen bírom ki, hogy ne bántsam magam olyan feszült vagyok. Lehet a gyógyszer miatt ilyen hirtelen rosszabbodás? Nem tudom mit tegyek??

2023. okt. 11. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
A dózis emelése okozhat átmeneti erősödést a tunetekben, sajnos sokszor szokott, ezért emelik fokozatosan, apránként a dózist. Beszélj mindenképp a pszichiatereddel. Mielőbbi jobbulást
2023. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most nem tudok beszélni vele mert nem rendel csak a jövő héten. Nem tudom, hogy nyugodjak meg, nem tudom abbahagyni a sírás, nagyon félek
2023. okt. 11. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy okozhat, hanem az emberek nagy rèszènek okoz!

Hagyd el azt a gyógyszert, legjobb lenne az orvosoddal, ha nem elèrhető egy másik orvossal konzultálni.

2023. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg fèlre vagy kezelve.
2023. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz?
2023. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, jobb a helyzet azóta?
2023. okt. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést, most jobban vagyok, már csak a szokásos gyógyszer adagot szedem, mert dolgoznom kellett sokat. Talán még egyszer megpróbálom emelve, mert a pszichiáter nagyon erőlteti, azt mondja nagyon jó a szorongással de én csak feszültebb leszek tőle ha többet szedek belőle, azt mondta ez nem jellemző.

Dulodet 60 mg-t szedek abból kéne 120 mg-t szednem attól lettem rosszul nagyon kiborultam miatta

2023. okt. 15. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!