Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elrontottam már most az imidzsem au új suliban, csúnya vagyok, napokig ugyanabban a ruhában kell járnom, pattanásaim vannak és undorodom magamtol!

Szerintetek mit tegyek hogy jól érezzem magam?


2023. okt. 14. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért kell napokig ugyanabba a ruhába járni?

A többit meg

sz@rd le. Más is pattanásos más is elégedetlen a külsejével. De ha utálod magad az negatív kisugárzást hoz.

Ehelyett inkább

légy kedves, barátsàgos, ismerkedj a többiekkel, keresd azok társaságát akikkel tudsz azonosulni, erre fókuszálj, ne a külsődre. Idővel a személyiségedet fogják díjazni, a külső csak első benyomás.

Viszont legyél igényes magadra, légy ápolt és tiszta, ha kevés ruhád van akkor azokat próbáld variálni és fontos, hogy te mindig érezd jól magad a bőrödben, a pozitív kisugárzás szépít hidd el.

Gondolj arra, hogy mindeki másmilyennek lát, nem úgy mint te önmagadat, van akinek tetszel, van akinek nem, akármit is csinálsz, olyan sosincs, hogy mindenkinek jó legyél, nem is kell mindenkinek megfelelni.

2023. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevés ruhád van, vagy csak 1 szett? Mert ha már legalább 2 van, akkor tudod cserélgetni.
2023. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző válaszoló is írta, ha van lehetőséged, cserélgesd a ruháidat, valószínűleg jobban éreznéd magad.

Illetve ha van iskolapszichológus, mindenképp beszélj vele, ő biztosan tudna segíteni. De igazából az is elég, ha van olyan a könyezetedben, akivel tudsz erről beszélni.

Szerintem az is fontos, hogy próbálj kitartani és barátokat szerezni, de legalábbis próbálj kedves lenni mindenkivel. Nem hiszem, hogy csinálhattál volna olyat, ami miatt mindenki számára ellenszenves lennél.

A pattanásokról pedig annyit, hogy semmit sem számít a megítélésedben az, hogy tükörsima vagy pattanásos az arcod. Nekem is van pattanásom, elég sok, de idővel észrevettem, hogy mindenkin megjelennek. És sose hidd, hogy a népszerű diákok nem éreznek hasonlóan (vagy talán ugyanígy).

2023. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!