Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin gyerek mellet?

Frontin gyerek mellet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vannak gyermekeim 5hónapisak lesznek(ikrek),azt szeretném kérdezni,hogy szedhetnek e frontint mellettük? Ki fogja írni a doktornő? Előtte pszichológushoz kell mennem? Köszönöm!!!❤️
2023. okt. 20. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Én kétlem, hogy az orvos ezt kiírná neked, csak nagyon indokolt esetben és akkor sem folyamatosan. Szoptatni természetesen nem lehet mellette. Pszichológushoz(ők nem orvosok) nem kell menned, szakorvosi vélemény után írják ki. Nem tudom miért szeretnél Frontint szedni, így nem tudja megítèlni senki, hogy szükséges-e pont ez a gyógyszer.
2023. okt. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Biztosan felírják. Én a helyedben elmennék egy pszichiáterhez magánrendelésre és elmondanám, miért szeretném. Vagy ha jófej a háziorvosod és elmondod őszintén az okot, hogy miért szeretnél írattatni, akkor biztos felirja. De mellette szoptatni tényleg nem lehet. Bár gondolom ikreknél tápszerezel, főleg, hogy már 5 hónaposak.
2023. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!❤️Igen,tápszeresek,nem akarták el fogadni a tejet.

Szerencsére nagyon jó fej.

Lépni fogok az ügyben. Köszönöm!❤️❤️

2023. okt. 20. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Szívesen! Remélem szerencsével jársz 🙂!
2023. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!