Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiából gyógyultak, ti...

Anorexiából gyógyultak, ti most mennyi kcalt esztek egy nap ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Én most jelenleg 1000 kcalt eszek, ami még mindig kevés, de már jó úton haladok, a gyógyulásom előtt kb 300 kcalt ettem(de volt hogy még annyit sem). Ha esetleg te is ezen mész keresztül, akkor kitartást.
2023. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Átlagosan 1800 kcal körül.

Ezzel már hosszú évek óta viszonylag stabilan tartom a 48 kg körüli súlyt (163 cm magassághoz). Nem mondom, hogy ki vagyok békülve a súlyommal, de vannak már fontosabb dolgok is, van miért élni. Meg aztán nem akarom megint tönkretenni az egészségem, ha egyszer így helyreállt. Korábban beletörődtem, hogy már soha nem ehetek annyit, mint egy normális ember, aztán mégis.

2023. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Fhuu, 2500-on felül a 400-ról indulva:DD. Nekem a genetikám megköveteli, így tudom most "tartani" a 48kg-ot a 158cm-hez, és imáádoom, ahogy kinézek :3. Egy kis esti 20 perc edzés hozzá, néhány séta, és majdnem modellalkatot kapunk. Ne add fel, menni fog, de juss fel a megfelelő BMI-ig, az a LEGFONTOSABB! Kitartás ♥️
2023. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1800at. 200rol 300rol indultam, 2x voltam korhazban lenyegeben ott segitettek elkezdeni, bar ott 3000ret adtak. Mikor eloszor jazakerultem 700-1000 volt, de fogytam es visszaraktak. Azota 1800nal tartok. Vigyazzatok magatokra!
nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!