Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem kell emiatt bűntudato...

Ugye nem kell emiatt bűntudatot érezni?

Figyelt kérdés
Ég kolleganőmnek akivel jó kapcsolatban vagyok, kiraktam reggel az idővonalára egy furcsa posztot, hogy valamelyik országban az emberi ürülék sertés szájában landol. Megkért hogy vegyem le , levettem, de én nem rosszból tettem ki, igazából nem is nagyon fogtam fel milyen poszt ez - de nem bántásból csináltam, csak kicsit viccelődni akartam, de nem tudom miért. Nem akarom a kolleganőmet elveszteni.
2023. okt. 22. 14:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ezt raktam ki Neki

[link]

2023. okt. 22. 14:44
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek teszel más idővonalára ilyen baromságot?
2023. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miután kiraktam, el is felejtettem, és nem azért raktam ki mert rosszat akartam, igazából nem tudom miért raktam ki
2023. okt. 22. 15:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincsen hogy egy ember nem tudja mit miért csinál.
2023. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert viccesnek találtam és meg akartam osztani. Ennyi
2023. okt. 22. 15:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jarnal, ha buntudatot ereznel, mert akkor azt jelezne, hogy erted, miert nem oke.
2023. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar a baromsagot meg akarod osztani, privatban kuldod, nem egeted a sajat ismerosei elott.
2023. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De miért az idővonalán osztod meg? Küldd el neki privátban és kész. Bűntudatot nem kell érezned, csak tanuld meg használni normálisan a közösségi médiát.
2023. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor előbb próbálj gondolkodni és csak akkor rakj ki valamit, ha azt feltétlenül szükségesnek és elengedhetetlennek gondolod.
2023. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ostobaságot csináltál, írj egy elnézést kérő üzenetet talál még menthető a dolog.

Bár ha ez nem jutott eszedbe eddig akkor menthetetlen vagy ilyen gyerekes viselkedéssel nem fogsz sokra jutni.

2023. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!