Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris depresszióra melyik...

Bipoláris depresszióra melyik gyógyszerek lehetnek hatékonyak? Ezeket már próbáltam (lista kommentben)!

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, amikor az orvos hallgat a beteg javaslataira. A beteg tudja, hogy milyen gyógyszer hogyan hatott rá, mit tolerált, stb. Illetve az orvos is simán lehet, hogy évek óta nem írt fel senkinek pl. Valdoxant, mert nem volt olyan betege, vagy kivonták egy időre a forgalomból a gyógyszert és teljesen kiment a fejéből a neve is. Én is így jártam egy gyógyszerrel. Ha nem mondom, akkor eszébe nem jut az orvosnak, mert 10 éve nem írta fel senkinek, pedig régen sokat használta, csak azóta más lett a protokoll. Amivel nem találkozik napi-heti-havi szinten, az idővel kimegy a fejéből, ő is emberből van.
2023. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ennyi nem működő gyógyszer után biztosan bipoláris vagy? Nem esetleg valamilyen személyiségzavar,ADHD stb?
2023. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De, biztosan félre vagyok diagnosztikálva.
2023. okt. 25. 15:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor keress fel egy másik orvost másodvéleményért.
2023. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
A lamolep hatékony. 15 éve bipoláris vagyok de nekem aztán akárki akármit mond. Ez a a betegség sose lesz gyógyíthato és tünetmentes. Évekig szenvedtem szóval csodát ne várj. Együtt kell élni ezzel.
2023. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!